شما اینجا هستید

مردم شهرستان بانه با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که همچنان پای آرمان های انقلاب ایستاده اند+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ یوسف معروفی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد : حضور مردم آگاه و فهیم در این راهپیمایی در واقع کمک کننده مسئولین کشور برای حل مشکلات است. به همین خاطر مردم علاقه مند هستند که در همه راهپیمایی ها حضور گسترده داشته باشند و نتیجه حضور آنها این است که نظام هر سال با قدرت و عزم بیشتری در پیشرفت و آبادانی کشور قدم بردارد .

 

فرمانده سپاه بانه ابراز کرد : جمهوری اسلامی ثمره انقلابی است که از بدو  پیروزی تاکنون به دلیل اتکا به مردم بر خلاف دشمنی های استکبار به عنوان یک حکومت دینی مردم سالار در راستای خدمت به ملت عزیز ایران از هیچ کوششی دریغ نکرده است .

 

 

وی اذعان کرد : راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهرستان بانه بار دیگر نشان داد که مردم بانه با وجود توطئه دشمنان همچنان پای آرمان های انقلاب اسلامی، امام(ره) و رهبر معظم انقلاب و نظام ایستاده اند و این اعتقاد تحت هیچ شرایطی حتی با وجود مشکلات اقتصادی تضعیف نخواهد شد .

 


سرهنگ معروفی تشریح کرد : پیام مردم در این حضور پرشور و ماندگار این است که ما مردم راه خودمان را انتخاب کردیم و با اعلام برائت از دشمنان و امید به آینده همچنان پشت سر رهبری فرزانه، متحد و یک صدا حرکت می کنیم.

 

 

فرمانده سپاه بانه افزود : مردم ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال جواب اهانت ها و تهدیدهای آمریکای جنایتکار و ایادی آنان را با فریاد رسای مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی و تجاوزگری را دادند .

 

 

در پایان سرهنگ معروفی بیان کرد : خدا را شاکریم که ایران اسلامی چنین مردمی فهیم و ولایت مدار دارد باید قدر این نعمت عظیم را بدانیم و لازم است که مسئولین هر چه در توان دارند برای جلب رضایتمندی ملت بزرگ ایران انجام دهند .

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار