شما اینجا هستید

به کوری چشم دشمنان، این انقلاب ماندگار خواهد ماند/ برای عبور از مشکلات باید از توانایی ها و ظرفیت های بالای کشور استفاده شود

سردار محمد حسین رجبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، با تبریک سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم ایران برای آنکه به دشمنان نشان دهند از استحکام قوی و بادوامی برخوردار هستند، باید اتحاد خود را در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهند.

 


وی به آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: مقاومت و ایستادگی مردم، مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی است، دشمنان در طول این 40 سال به صورت متحد، هر ابزار، فکر و اندیشه ای را برای نابود کردن انقلاب به کار گرفتند اما تا به امروز در اهداف شوم و پلید خود ناکام مانده اند که این به برکت همبستگی و وحدت مردم است.

 

 


سردار رجبی با بیان اینکه دشمنان، هیچ تحلیل درستی از انقلاب نداشته و ندارند و از طرفی نیز روند رو به رشد و بالندگی انقلاب اسلامی را برنمی تابند افزود: به رغم همه توطئه ها و دسیسه ها و تهدیدها و تحریم، انقلاب روز به روز با عظمت تر شده و موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم کرده است.

 

 


وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده این انقلاب ، از همان ابتدا این انقلاب را نشانه رفتند و تلاش داشتند با استفاده از غائله کردستان و جنگ تحمیلی نابرابر به نیات شوم و نامشروع خود دست یابند اما شکست خوردند.

 

 

 

سردار رجبی وحدت و همت را از رموز مهم انقلاب دانست و افزود: شیطنت های داخلی و خارجی به هیچ وجه ره به جایی نخواهد برد، چراکه ارزش های انقلاب اسلامی فرای مرزها را درنوردیده است و با اقتدار هرچه تمام پیش می رود.

 

 


فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر با بیان اینکه به کوری چشم دشمنان، این انقلاب ماندگار بوده و خواهد ماند تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران، تحول عظیم معنوی در جهان بوجود آورده و باعث بیداری مسلمانان جهان شده است و دشمن به همین خاطر تلاش دارد به هر نحوی این انقلاب را با چالش مواجه کند.

 

 


سردار رجبی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی، دشمنان را سخت مستاصل و سردرگم کرده است، گفت: استکبار جهانی مدام در پی ذلت ایران و مردم این کشور است و همواره به دنبال منافع خود می باشد بنابراین برای حل مشکلات باید از توانایی ها و ظرفیت ها بالای کشور استفاده شود و برای عبور از این مشکلات نباید به کشورهای اروپایی امید بست.

 

وی با بیان اینکه جوانان این مروز و بوم ثابت کردند که عشق به شهادت و ولایت دارند و در دفاع از اسلام، قرآن و حریم ولایت، هرگز کوتاه نمی آیند، اظهار داشت: اتکا به خدا و معنویت، انقلاب اسلامی را به این نقطه رسانده و این رمز پیروزی ملت ایران است.

 

 

سردار رجبی در پایان افزود: مردم استان کردستان امروز با حضور حماسی خود  در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به افتخارات خود  افزودند .

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار