شما اینجا هستید

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان به مناسبت ۲۲ بهمن

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه صادر کرد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد.


بسم الله الرحمن الرحیم


فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا، إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ


تاریخ، همیشه فراز و فرود تمدنها را معیار اصالت فرهنگها ارزیابی کرده است و کلماتی  چون استقامت، پایداری و عزت رمزواژه‌هایی جدانشدنی در توصیف شرافت و بزرگی تمدن و فرهنگ یک ملت برشمرده است و ایران اسلامی در چهلمین سالگشت انفجار نور در حالی به جشن و سرور می‌نشیند که علاوه بر اضمحلال مزدوری دست نشانده در سرزمین دلاورمردان، لرزه بر جان فراعنه زمانه انداخته است؛ چراکه هرکجا نسیم دل انگیز و روح‌افزای انقلاب اسلامی وزیدن گرفت، درختان استواری، غرق شکوفه‌های خوشبوی استقلال و سرافرازی  شد.

 


امروز که شاهد رشد و بلوغ درخت تناور انقلاب اسلامی هستیم، بیشتر باورداریم که هر برگ از این درخت سرسبز، حاصل خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار ایثارگر است که استقلال، عزت و سربلندی را برای این ملت به ارمغان آورده است. 

 


اکنون پس از چهل سال برابر بیانات مقام معظم رهبری مرحله پختگی و نشاط جمهوری اسلامی ایران را پشت سر میگذاریم وبا برافراشته نگهداشتن پرچمهای اصلی و شعائر اصلی انقلاب همچنان به پیش خواهیم رفت.

 


کارکنان و بسیجیان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان همواره بر پایبندی به شعائر اصلی انقلاب تاکید داشته و در صحنه عمل با اقدامات جهادی در حوزه سلامت این پایبندی را به منصه ظهور رسانده اند و امسال نیز چون سالیان اخیر با حضور خود در راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن بیعتی دوباره با ولایت خواهد کرد و عظم راسخ خود را در ادامه پر قدرت مسیر انقلاب اسلامی تا رسیدن به تمامی آرمانهای آن به نمایش خواهد گذاشت و از همه مردم همیشه در صحنه استان دعوت به عمل میاورد تا در این نمایش قدرت مردمی حضور بهم رسانند.

 


سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار