شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه و مسئولان شهرستان دهگلان با خانواده شهدا و آزاده دوران دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از دهگلان، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان به همراه فرماندار،مدیر تبلیغات اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران از دو خانواده شهید و آزاده دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان در جمع خانواده شهیدان محمود ومحمد فتحی زاده افزود: دلجویی و تجلیل از خانواده های شهدا باید مورد توجه ویژه وعنایت تمامی مسئولین و مردم باشد و ما به عنوان خدمت گزار ان به مردم باید بیشتر از هر کسی در سرکشی و دلجویی از این خانواده ها پیش قدم باشیم.

 

امانی در ادامه گفت: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می کنیم.

 

فرمانده سپاه دهگلان خانواده های معظم شهدا ء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.
 

 

سرهنگ امانی با اشاره به اینکه در خت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدا رنگین شده است گفت:هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می کنیم که خادمان خوبی برای این عزیزان باشیم.
 

 


وی ضمن تجلیل از جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا در طول دوران دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیون خون پاک و مطهر شهدا و همچنین صبر و پایداری خانواده های گرانقدر آنهاست.

 

در ادامه ارشدی فرماندار دهگلان در دیدار با یکی از آزادگان در بند اسارت رژیم بعثی دوران دفاع مقدس گفت: شهیدان، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس در صف مقابله با دشمنان قرار گرفتند و در جبهه های حق علیه باطل توانستند برای کشور عزت کسب کنند.

 

وی با تاکید بر ارزش و جایگاه ویژه این قشر در دفاع مقدس، افزود: آزادگان با ایستادگی و مقاومت خود در دوران اسارت در حقیقت دشمن را اسیر پایداری و صلابت خود کردند.
 

 

فرماندار دهگلان بیان کرد: آزادگان در طول جنگ تحمیلی پیام‌ آوران انقلاب بودند و غریبانه در میان کینه ‌توزی دشمنان و تلخ ‌کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال وطن را سر دادند و در راه تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

 

در این دیدار از خانواده شهیدان محمود و محمد فتحی زاده و آزاده دوران دفاع مقدش تجلیل شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار