شما اینجا هستید

حجت الاسلام والمسلمین اصغر زاده؛

انقلاب ما، انقلابی مردمی بود/صبر مادر در زمان تحریم باید صبر انقلابی باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن اصغر زاده مسئول عقیدتی سیاسی تیپ ۲۲۸ ارتش شهید ابراهیم ثابت شهرستان سقز پیش خطبه های نماز جمعه امروز به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: حضرت امام خمینی انقلابی کرد، انقلاب مردمی چرا که مردم خود خواهان آن بودند.

 

اصغر زاده با اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب افزود: هر کشوری با استقلال آن خواهان هویت و آزادی مردم است همانطور که امروزه شاهد آن هستیم، امام انقلابی خواستند که مردم سالاری دینی در آن مشهود باشد.

 

این مسئول در ادامه اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب بعد از چهل سال، انقلابی علمی هم بود و  این امر را دانشمندان کشور عزیزمان به خوبی نمایان ساختند، چرا که امام فرمودند علم باید برای همگان باشد.

 

وی تشریح کرد: امام فرمودند این کشور منبع علم هست اما از نعمت خواندن و نوشتن در زمان پهلوی محروم بود چرا که اگر دکتری نیاز بود باید از کشورهای خارجی طلب می کردیم، و با رشد معنوی جوانان شاهد آن هستیم که این کمبودها را پشت سر گذاشته و در مقابل رژیم بعثی و غربی با همین جوانان دلیر کشور در کنار سپاه و ارتش و نیروهای دلاور نظامی ایستاده و دلیل اصلی آن ایمان و اعتقاد ما به خداوند متعال بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین اصغر زاده در ادامه افزود: ما هشت سال جنگیدیم و جوانان دهه شصت وقتی عازم جبهه می شدند نزد امام خواهان دعای شهادت بودند چرا که ایمان به انقلاب داشتند و امروزه هم جوانان دهه های بعد انقلاب خواهان اعزام به جبهه ای مقاومت هستند چرا که همان اراده به جوانان امروزه هم منتقل شده است و ما نیز مقابل جنگ های نرم و اقتصادی ایستادگی می کنیم چرا که رهبر عزیزمان ایران فرمودند صبر ما باید صبر انقلابی باشد، پس باهمین صبر انقلابی صد در صد بر تحریم ها و دشمنان چیره خواهیم شد.

 

مسئول عقیدتی سیاسی تیپ ۲۲۸ارتش شهید ابراهیم سقز اضاف کرد و افزود: ما نباید مسئله امر به معروف را فراموش کنیم و انقلاب را برای نسل های فعلی و آینده تفسیر کنیم چرا که میبینیم در کمال امنیت نیروهای نظلامی سپاه و ارتش و انتظامی زندگی آرامی داشته و برکات انقلاب را در آن میبینیم. ما مسلمانیم، مسلمان باید عالم باشد و اتحاد شیعه و سنی در آن مشهود باشد، ما باید بیداری اسلامی را در جامعه رواج دهیم و در مقابل جنگ نرم مقابله داشته باشیم چرا که مسلمانی فقط حرف نیست نیاز به عمل هم هست.

اصغر زاده با اشاره به اینکه دشمنان ما در این ایام شب و روز ندارند افزود: دشمنان ما تا دیروز می گفتند انقلاب چهل سالگی را نخواهد دید و اینک با درایت رهبر فرزانه انقلاب و جوانان این مرز و بوم دیدید که نقشه های شوم دشمن دفن شد.

 

وی در پایان از همه جامعه اسلامی دعوت کرد بار دیگر با شرکت در یوم الله ۲۲ بهمن به دشمن نشان دهند انقلاب در این چهل سال تنها نبوده چرا که ملت ایران پشت آن بودند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار