شما اینجا هستید

اعزام یک هزار نفر از دانشجویان استان کردستان درقالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس استان کردستان، توحید رستمی مسوول بسیج دانشجوی استان کردستان در این باره اظهار داشت: اردوی راهیان نور ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاهای استان  با همکاری بسیج دانشجویی  و با شرکت یک هزار  نفر از دانشجویان  در سه مرحله از تاریخ 14 اسفند ماه تا 24 اسفند ماه در قالب 3 کاروان به مناطق عملیاتی جنوب کشور  اعزام برگزار می گردند.

 

 

رستمی با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور یک عملیات فرهنگی است  افزود:تمام ماموریتهای بسیج دانشجوی در این عملیات جهت ارتقای ارزش های دینی و اسلامی  محقق می شود.

 

 

 وی با اشاره به اینکه حضور دانشجویان در قرارگاه راهیان نور فرصتی بسیار مناسب برای آشنایی با فرهنگ دفاع مقدس ایثار و  شهادت  و در واقع یک رزمایش بزرگ فرهنگی است بیان داشت: بسیج فارغ از هر جناحی بوده و در واقع بلکه یک جامعه مردم نهاد و یکی از ارکان های اصلی نظام نیز محسوب می شود که بایستی در تمام امور با بسیجیان همکاری نمود و از این حرکت جهادی که در دورترین نقطه کشور بدون چشمداشتی صورت می گیرد، تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 رستمی گفت:توانمند سازی تربیتی،بصیرتی و معرفتی که در طول سفر انجام می شود و با توجه به نقش آفرینی که دانشجویان شرکت کننده در این 4 روز ایفا می کنند اهداف بسیج را در جهت تربیت نیروی انسانی در طراز انقلاب  محقق می بخشد.

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی استان  ضمن قدردانی از تلاشهای   تمامی مسولین در زمینه تعامل و همکاری با بسیج دانشجویی بر اهمیت اعزام دانشجویان به مناطق جنگی راهیان نور و فضای معنوی آن تاکید کرد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار