شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار در جمع مردم دهستان نجف آباد بیان کرد:

ساخت 10 خانه محرومین در دهستان نجف آباد/ اعطای 15 مورد تسهیلات اشتغالزایی به مردم روستای نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بیجار ، سعید شعبانی در مراسم گرامیداشت دهه فجر که با حضور مردم و مسئولان در مسجد روستای نجف آباد برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، اظهار داشت: رویکرد جدید سپاه پاسداران محرومیت زدایی و مردم یاری است.

 

 

وی با بیان اینکه ساخت خانه محرومین در اولویت اقدامات محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه بیجار است ، افزود: ساخت اولین خانه های محرومین توسط بسیج سازندگی و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در منطقه نجف آباد است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار گفت: در گام اول محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی ساخت 50 خانه محرومین در دستور کار بود که با پیگیری های بعمل آمده به 130 واحددر روستاهای محروم رسیده است.

 

 

شعبانی ادامه داد: تا کنون ساخت 30 پروژه در روستاهای بخش مرکزی، چنگ الماس و کرانی آغاز شده است که 10 پروژه آن مربوط به دهستان نجف آباد است.

 

 

به گفته شعبانی : احداث پنج سرویس بهداشتی، دو غسالخانه در روستاهای بابانظر و قبا سرخ ، تکمیل مسجد روستای کانی کن ، آبرسانی به روستای شیرکش ، بازسازی هفت مدرسه با اعتبار هر کدام پنج میلیون تومان ، احداث دو خانه عالم ، احداث سالن ورزشی و احداث دو کیلومتر سیل بند در روستای قبا سرخ از مهمترین اقدامات بسیج سازندگی در دهستان نجف آباد است.

 

 

وی از اعطای 15 مورد تسهیلات اشتغالزایی و توزیع 100 بسته مواد غذایی ، پوشاک و لوازم التحریر بین محرومین و نیازمندان توسط بسیج سازندگی بیجار در روستاهای دهستان نجف آباد خبر داد.

 

 

فرمانده سپاه بیجار بر تشریح عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در روستاها که عاملی برای یاس و ناامیدی دشمنان است تاکید کرد.

 

 

شعبانی خاطر نشان کرد: دشمنان ما به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در بدنه نظام و جدا کردن مردم از نظام هستند و ما باید حتما کارکردهای نظام در حوزه های مختلف را برای مردم تشریح کنیم و یاس و نا امیدی را به اردوگاه دشمن انتقال دهیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار