شما اینجا هستید

ایران اسلامی نمونه بارز خودکفایی و نفی وابستگی به استکبار بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم جشن انقلاب در روستای بژی از توابع بخش ننور با حضور فرماندار بانه ، معاون هماهنگ کننده سپاه ، روسای ادارت، نیروهای نظامی و انتظامی و مردم فهیم بخش ننور درمسجد روستای بژی برگزار گردید .

 

 

در این مراسم معاون هماهنگ کننده سپاه بانه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر تشریح کرد : مردم ایران به عنوان یکی از ملت‌های بزرگ خاورمیانه و جهان، راه خود را در بهمن 1357 انتخاب کردند، آن‌ها نه تنها در ایجاد نظام مردم سالاری دینی اهتمام ورزیدند؛ بلکه به الگوسازی در خودکفایی و نفی وابستگی به استکبار در جهان تبدیل شدند.

 

 


سرهنگ مصطفی پیرزاد افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی میتوان موفقیت های بزرگ ملت ایران در حوزه های مختلف علمی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فن آوری را از جمله مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را در چند دهه گذشته عنوان کرد.

 

 


معاون هماهنگ کننده سپاه بانه ابراز کرد : سپاه بانه نیز برای این ایام بالغ بر 100 عنوان برنامه در سطح شهرستان و رده های مختلف این سپاه پیش بینی کرده است که در سطح محلات، مساجد، پایگاه‌های بسیج در شهر و روستاهای بانه برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به موقعیت کنونی انقلاب در منطقه و کشورهای جهان افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز از چنان جایگاهی برخوردار است که موجب شده تمام ابرقدرت‌های جهان در مقابل این نظام الهی توان مقاومت نداشته باشند.

 


در پایان سرهنگ پیرزاد اظهار کرد : انقلاب اسلامی ایران دستاوردها و برکات عدیده ای برای ملت ایران بدنبال داشته است که دهه فجر بهترین زمان برای بازگو کردن این برکات است و لازم است که ما به عنوان اینکه میراث دار انقلابی هستیم و برای پیشرفت و ارتقای نظام زحمات فراوانی کشیده شده است و باید برای حفظ آن تمام تلاش خود را بکار گیریم.

 

 


گفتنی است که در این مراسم امام جماعت روستای بژی با اشاره به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت : وحدت و یکپارچگی که اکنون بین اقوام و مذاهب مختلف در ایران شکل گرفته در هیچ جای جهان وجود ندارد و وظیفه ما حفظ این وحدت و یکپارچگی 40 ساله است و به برکت این اتحاد است که از نعمت امنیت و آسایش برخوردار هستیم و مردم با بصیرت ایران به خوبی به دستاوردهای عظیم انقلاب آگاه هستند و مسئولان باید پاسدار این دستاوردها باشند.

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار