شما اینجا هستید

فرمانده سپاه دهگلان خبرداد

اعزام 88 دانش آموز دهگلانی به مناطق علمیاتی جنوب کشور

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  با حضور فرمانده سپاه و مسئولان شهرستان دهگلان و به همت حوزه بسیج دانش آموزی و اداره آموش و پرورش دهگلان 88 دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم در قالب یک کاروان با دو دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتیو مشهد شهدای جنوب کشور شدند.

 

 


سرهنگ پاسدارمحمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان این شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجرو چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و انتقال ارزش ها، باورها و ترویج روحیه ی ایثار و شهادت به جنوب کشور صورت گرفته است .

 

 


وی افزود: در این اردو دانش آموزان از مناطق مختلف عملیاتی رزمندگان اسلام بازدید خواهند کرد و حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی برای شناسایی ایثارگری ها و جان فشانی های رزمندگان اسلام بسیار ارزشمند است.

 

 

 

فرمانده سپاه دهگلان هدف از این اردو را آشنایی نسل سوم وچهارم با رشادت و ایثارگری، حماسه سازی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ ارزشی را به نسلهای بعد از انقلاب عنوان کرد.

 

 


سرهنگ امانی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را از مهم ترین اهداف این حرکت بیان و تصریح کرد:این فرهنگ باید به نسل جوان و آینده ساز جامعه منتقل شود.

 


فرمانده سپاه دهگلان نیاز امروز جامعه ایرانی را وجود فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی برای پیشرفت و توسعه عنوان و خاطر نشان کرد راهیان نور به عنوان نمادی از حرکت فرهنگی می توانند اشاعه دهنده این روحیه در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان شود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار