شما اینجا هستید

از 6 بهمن لغایت 27 اسفند ماه؛

اعزام 220نفر از دانش آموزان کردستانی به مشهد شهدای جنوب

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، محمدرضا مؤمنی، مسئول بسیج دانش‌آموزی استان کردستان در حاشیه اعزام این کاروان گفت: اردوی راهيان نور برای يادآوری فرهنگ دفاع مقدس و ايثارگری رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس است.

 

 

وی افزود: برگزاری کاروان های راهيان نور در تقويت روحيه معنوی دانش آموزان بسيار موثر است.

 

 

مومنی خاطرنشان کرد: در این مرحله 220 نفراز دانش آموزان پسر ناحیه یک سنندج  به همراه 108 نفر فرهنگی، 36 نفر راوی، 36 نفر روحانی و 36 نفر مسئول اتوبوس.به مدت 3 روز اعزام شدند که در طول این سفر معنوی، جایگاه معراج و حماسه رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس را از نزدیک بازدید خواهند کرد

 

 

 مسئول بسیج دانش‌آموزی استان کردستان افزود: این اردوها در راستای تحول درس آمادگی دفاعی دانش آموزان با شعار ما توانستیم است،تا  دانش آموزان بحث عملی این درس را در این اردوها یاد بگیرند.

 

 

وی در خصوص اهميت برگزاری اردوهای راهيان نور بيان داشت: نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی را تنها از برنامه های تلویزیونی دیده اند و هیچ آشنایی با عمق این دوران مقدس ندارند بنابراین از طریق این کار فرهنگی می‌توان به نسل جوان و نوجوان، ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس را تبیین کرد.

 

 

مومنی عنوان کرد: اردوهای راهیان نور پیوند دهنده نسل جديد با نسل جنگ تحمیلی بوده و اعزام راهيان نور حرکتی ارزشمند است كه انقلاب و نظام را در مقابل دشمنان بيمه می‌کند

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار