شما اینجا هستید

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان خبر داد

سومین جشنواره استانی فیلم کوتاه چراغ در سنندج برگزار می شود

علی‌عباس داودنیا در گفت‌وگو با خبرنگار پابگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، اظهار کرد: انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی اقدام به برگزاری سومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ  در دو بخش  فیلم و فیلم‌نامه  نموده است.

 

 

 

وی اعلام کرد: هر فیلم می‌بایست بر روی یک لوح فشرده (DVD) ارسال گردد و تکمیل فرم ثبت نام و ارسال سه نسخه فیلم نامه،یک قطعه عکس 4×3 فیلمساز و عکس صحنه و پشت صحنه فیلم از جمله مقررات ارسال آثار است.

 

 

 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان اعلام کرد: تمامی فیلمسازان استان کردستان مجاز به شرکت در این جشنواره هستند و حداکثر زمان فیلم‌های ارسالی در بخش اصلی ۱۰ دقیقه است و محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی در بخش‌های مختلف جشنواره وجود ندارد.

 

 

 

داودنیا خاطرنشان کرد: در بخش فیلم‌نامه ضرروی است یک نسخه از متن اصلی بر روی لوح فشرده در فایلی با فرمت word به همراه فرمت Pdf آن٬ با فونت یاقوت و سایز 14 بر روی ورقه A4 به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

 

 

 

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۲۰بهمن۱۳۹۷ داوری آثار: ۱۰ اسفند۱۳۹۷ و اختتامیه: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

 

 

داود نیا با اشاره به موضوعات جشنواره  افزود: هر شرکت کننده میتواند با انتخاب یکی از موضوعات، موانع توسعه اقتصادی کردستان، کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، استکبار ستیزی و جهاد همه جانبه،  ماهیت شوم جریانات تکفیری، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، سبک زندگی ایرانی اسلامی،  موضوعات آزاد با رویکرد اجتماعی، حمایت از کالای ایرانی و  آسیب ها و فرصت های شبکه های اجتماعی در این جشنواره شرکت کنند.

 

 

 

وی عنوان کرد: جوایز این جشنواره به ترتیب : بخش فیلم مستند ، داستانی، تندیس جشنواره ٬ لوح تقدیر و مبلغ ۱۰میلیون ریال به فیلم برگزیده اول در هر دو بخش، لوح تقدیر و مبلغ ۸میلیون ریال به فیلم برگزیده دوم در هر دو بخش، لوح تقدیر و مبلغ ۶ میلیون ریال به سومین فیلم برگزیده در هر دو بخش و در  بخش فیلمنامه :تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و مبلغ ۸ میلیون ریال به نفر اول، لوح تقدیر و مبلغ ۶ میلیون ریال به نفر دوم، لوح تقدیر و مبلغ ۴میلیون ریال به نفرسوم تعلق خواهد گرفت.

 

 

 

داودنیا اظهار کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر ارسال پستی به آدرس سنندج، میدان بسیج، مجتمع فرهنگی و هنری فجر، طبقه اول اداری، سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان، و برای اطلاعات بیشتر میتوانند  از طریق تلفن تماس : 33291178 087 و آثار خود را به  سایت SepahKordestan.ir ارسال نمایند.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

یادمان دفاع مقدس

آمار بازدید

گوگل آنالیز

آخرین اخبار