شما اینجا هستید

جلسه سرمربیان و استادیاران با فرمانده بیجار برگزار شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان، صبح امروز به مناسبت دهه بصیرت و در راستای هم اندیشی، جلسه سرمربیان و استادیاران با حضور فرماندهان حوزه‌های محلات خواهر و برادر در سالن جلسات فرماندهی سپاه بیجار برگزار شد.

 

 

در این جلسه فرمانده سپاه بیجار ضمن گرامیداشت دهه بصیرت از آن بعنوان میثاق امت با ولایت نام برد و بیان داشت: مردم ولایتمدار ما در حماسه ۹ دی سال ۸۸ با بصیرت و حرکت در مسیر ولایت فقیه فتنه دشمنان را نقش بر آب کردند.

 

 

وی با اشاره به فرا رسیدن جشن‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی به ویژگی‌های جوان موفق و انقلابی اشاره کرد و افزود: جوانان ما با حرکت در مسیر انقلاب و رهبری و با بصیرت در تبین دستاورد‌های چهل ساله انقلاب نقش موثری دارند.

 

 

شعبانی تصریح کرد: جهت تداوم راه انقلاب اسلامی و ثابت قدم ماندن در مسیر آن توجه به تربیت دینی و اخلاق اسلامی از ضروریات است.

 

 

در این جلسه سرمربیان و استادیاران تاکید کردند: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری باید ۸ میلیون نفر جوان با انگیزه پای کار تربیت و جهت تداوم راه انقلاب اسلامی به کار گرفته شوند که برای این موضوع باید به دنبال برنامه ریزی برای جوانان باشم.

 

 

انتهای پیام/۷۷۲۷
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار