شما اینجا هستید

زنده ماندن انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی دشمنان را رقم می زند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی صبح امروز در آیین معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه  بیت المقدس استان کردستان  اظهار داشت :که ماندگاری و زنده بودن انقلاب یک معجزه الهی است.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی اظهار داشت: نعمت انقلاب اسلامی و ولایت از بزرگترین ارزش ها و هدیه الهی به مردم ایران اسلامی است.

 

 

 

وی گفت: دشمنان این انقلاب با درست کردن جبهه ای عظیم ،وسیع و نامتجانس و واحد می خواهند به  ماندگاری این انقلاب ضربه وارد کنند اما سنگر نشینان این جبهه هرگز اجازه دست  درازی دشمن به این مرز وبوم را نخواهد داد.

 

 


وی با تاکید بر اینکه دشمن با اسلام و روحیه جهادی و انقلابی گری مشکل دارد، گفت: انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زده است.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران موجودیت و شاخص‌های ابهت دشمنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.

 

 


وی گفت: انقلاب اسلامی به رغم  تمامی توطئه ها، فتنه‌ها و تلاش‌های جبهه استکبار هرگز توقف نداشته و امروز دشمنان بر این مهم اذعان دارند که این انقلاب مرگ تدریجی آنان را رقم زده است.

 

 

 


حاجی صادقی تاکید کرد: انقلاب اسلامی امانتی است که ماندگاری آن مرهون خون شهدا، مجاهدت و ایستادگی امت و رهبری یک راهبر و امام است.

 

 


وی تصریح کرد: صف آرایی و مقابله دشمنان و جبهه استکبار در مقابل انقلاب بیانگر زنده بودن انقلاب، پویایی و حرکت رو به پیشرفت آن است.

 

 


حاجی صادقی به حضور سپاه در عرصه های گوناگون اشاره کرد و گفت: همین کینه توزی ها و توطئه های روزافزون دشمن ضرورت پاسداری از انقلاب را بیش از پیش نمایان ساخته است.

 

 

وی  وجود دشمن توطئه و حمله به این انقلاب را نشانه زنده بودن و پیشرفت این انقلاب دانست  و افزود: دشمن به دنبال آن است که محتوای اسلام را از ما بگیرد پس باید نسبت به این موضوع آگاه باشیم و در پی عناصر ماندگاری این انقلاب بهتر و بیشتر از هر وقتی گام برداریم.

 

 

 
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی انقلاب اسلامی را الگوی جهانی برشمرد و تاکید کرد: صدور انقلاب اسلامی علاوه بر الگو پذیری ملت‌ها، الگوگیری دولت‌ها را نیز به دنبال داشته و این دلیل عمده عصبانیت و تحریم‌های آمریکایی‌ها است.

 

 


وی گفت: آنچه در این 40 سال این انقلاب را از گردنه های سخت در برابر فتنه های سخت و دشمنی دشمنان عبور داده است پیوند امت با ولایت بوده است و تابعیت از ولایت تنها چیزی است که دشمن را عصبانی خواهد کرد.

 

 

حجت الاسلام حاجی  صادقی  به فتنه دشمن در سال 88 اشاره کرد و گفت: دشمن 10  سال این فتنه را طراحی و 8 ماه آن را عملیاتی کرد تا شاید به خواسته خود برسد اما مردم  آغوش جاذبه باز کردند و نشان دادند که برای  این انقلاب خون داده و همیشه در صحنه باقی خواهند ماند و تجلی بخش 9 دی شدند و با حضور خود در این روز تجلی بخش خشم یک ملت نسبت به دشمن شدند.و بار دیگر با و وجود  و رهبری فرزانه  مقام معظم در  مقابل دشمنان ایستادگی  کردند.

 

 


حاجی صادقی با بیان اینکه  اگر دشمن جدای امت با ولایت را  خوابی است که دیده باید گفت که ما ملت این انقلاب بر هم زننده این خواب خواهیم بود و با خشم مقدس فریاد خواهیم زد که تا پای جان پای انقلاب و دستاورد های آن خواهیم ماند.

 

 

وی پیام 9 دی را به مقام معظم رهبری حضور همیشگی و  مردمی  مردمان این انقلاب و تبعیت مطلق از رهبری و خدمت رسانی مسئولین به ملت و ایستادن و استقامت جوانان این  مرز و بوم در تمام عرصه های این انقلاب دانست.

 

 


در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام علیرضا بابا شاهی  نماینده ولی فیقه در سپاه مقدس  تقدیر و حجت الاسلام  احمد جلیلی به عنوان مسئول در این حوزه  معرفی شد.

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار