شما اینجا هستید

سپاه به کوری چشم دشمنان مسیر عزتمندانه و مقتدرانه خود را ادامه می دهد

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان، محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بیت المقدس کردستان که با حضور مسئولین کشوری و استانی برگزار شد اظهار کرد: سپاه کارنامه درخشانی در انقلاب اسلامی دارد و به دلیل اقتدار و دفاع جانانه و قاطع از کشور همواره آماج حمله دشمنان است.

 

 


فرمانده استانی شهید شهرامفر گفت: با تاکید بر اینکه معنویت، اعتقاد و باور از مهمترین دلایل اقتدار سپاه است افزود: افتخار سپاه به باورها و معنویت است و با همین روحیه برای تحقق اهداف انقلاب پیش می‌رود.

 

 

 

سردار رجبی   اخلاص، معنویت و ولایتمداری را از ویژگی‌های سپاه عنوان کرد و گفت: سبزپوشان سپاه اسلام با برخورداری از این ویژگی‌ها در راه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی مجاهدت می کنند و با همین  روحیه جهادی شکل گرفته بر مبنای بصیرت، اخلاص و ولایتمداری در این مسیر جانانه در دفاع از انقلاب ایستاده‌اند.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به برقراری امنیت پایدار در این استان اشاره کرد و عنوان نمود:با توجه به فرمان راهبردی مقام معظم رهبری برای تحقق این امر مهم همه باید بسیج باشیم و  در این راه تلاشی از جنس مجاهدت به کار بست .

 

 

سردار رجبی با اشاره به موفقیت در بسیاری از پروژه های اجرایی بلاخص موفقیت در طرح کرامت 2 اظهار کرد: در استان کردستان بالغ بر 6 هزار پروژه محرومیت زدایی و مردم یاری توسط سپاه بیت المقدس انجام گرفته که به موازات این امر اقدامات گسترده ای نیز در جهت معیشت پایدار مردم انجام شده است.

 

 

در ادامه سردار رجبی از زحمات بسیار ارزشمند حجت الاسلام علیرضا بابا شاهی صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و افزود: ایشان در این حوزه و با فعالیت در کارهای تربیتی توانستند خدمت صادقانه ای را  در این استان انجام دهند و برای حجت الاسلام احمد جلیلی جانشین ایشان در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس آرزوی موفقیت کرد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار