شما اینجا هستید

جوان مومن ، انقلابی و ولایت مدار در پی تحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  جلسه مربیان حلقه صالحین سپاه بانه با محوریت جوان مومن و انقلابی و ولایت مدار با حضور امام جمعه شهرستان ، معاون هماهنگ کننده ، مسئول تعلیم و تربیت بسیج و مربیان حلقه های صالحین حوزه های شهری و روستایی در دفتر فرماندهی سپاه این شهرستان برگزار شد .

 

 

در این جلسه ماموستا حیدری امام جمعه شهرستان بانه با اشاره به اهمیت تشکیل حلقه های صالحین افزود : تربیت انسان مومن، بصیر، مجاهد، فعال، انقلابی و دارای موضع از اهداف اصلی و اساسی شجره طیبه صالحین است تا با اتکا به این اصول ضمن حفظ آرمان ها و دستاورد های نظام اسلامی، رسیدن به نقطه اوج اهداف انقلابی را فراهم سازد.

 

 

ماموستا حیدری اذعان کرد : نقش بسیار مهم جوانان در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران غیره قابل انکار است و همین جوانان غیور و انقلابی ما نه فقط در سال های ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی بلکه در فتنه ها و جریانات گوناگون ، نشان داده که پشت سر مقام معظم رهبری در میدان حاضر هستند و از انقلاب و نظام اسلامی دفاع می کنند.

 

 

امام جمعه بانه تشریح کرد : جوانان مومن و انقلابی باید مطیع دستورات ولی امر مسلیمن باشند و همواره بصیر و دشمن شناس باشند تا در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان پیش قدم شوند و با بالا بردن بصیرت خود هجمه‌های دشمنان را ناکام بگذارند .

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار