شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار گفت:

هدف اصلی دشمنان عدم برگزاری جشن های 40 سالگی انقلاب بود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بیجار، فرمانده سپاه بیجار در گردهمایی بانوان بسیجی به مناسبت هفته بصیرت اظهار داشت: حضور به موقع مردم و حرکت در مسیر ولایت فقیه موجب شکست فتنه سال 88 و خلق حماسه 9 دی شد.

 

 

وی با اشاره به دسیسه های دشمنان در طول 40 سال از عمر با برکت نظام ، افزود: دشمنان ما با انواع دسیسه ها و فتنه قصد براندازی نظام در طول این 40 سال را داشتند.

 

 

شعبانی گفت: فتنه از صدر انقلاب وجود داشته و هم اکنون هم وجود دارد و آنچه موجب شکست فتنه می شود بصیرت مردم است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با بیان اینکه دل بستن به مال دنیا ، وسوسه های شیطان و بی بصیرتی از عوامل بروز فتنه در جامعه است، اعلام کرد: در فتنه سال 88 خواص جامعه بیشتر در معرض خطر بودند.

 

 

وی در قسمت دیگری از سخنان خود بیان داشت: کودتا، توطئه های قومیتی ، حمله منافقین ، تحریم و تهدیدها از مهمترین دسیسه دشمنان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران از آغاز انقلاب تا کنون بوده، هست و همچنان ادامه دارد.

 

 

شعبانی تصریح کرد: دشمنان ما در جنگ سخت و جنگ تحمیلی نتوانستند به اهداف خود برسند به همین خاطر به فکر راه انداختن جنگ نرم و براندازی نظام از این طریق افتادند.

 

 

وی ادامه داد: اجلاس برلین و فعالیت سفارتخانه بعضی کشورهای بیگانه در ایران از مصادیق بارز جنگ نرم و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

انقلاب اسلامی ایران یکی از تحولات بزرگ جهان است

 

فرمانده سپاه بیجار در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران یکی از تحولات بزرگ جهان است ، افزود: عزتمداری، ایثارگری، داشتن روحیه شهادت طلبی و جهادگری ، معرفت بالای دینی و بصیرت سیاسی از بزرگترین ویژگی های انقلاب اسلامی ایران است.

 

 

وی تاکید کرد: اگر بصیرت سیاسی در اقشار مختلف مردم وجود نداشت ، قطعا حماسه 9 دی اتفاق نمی افتاد و بساط فتنه برچیده نمی شد.

 

 

شعبانی با بیان اینکه ولایت فقیه تکیه گاه انقلاب اسلامی ایران است ، اظهار داشت: در فتنه 88 برخی از خواص جامعه که می توانستند در جلوگیری از اغتشاشات نقش مهمی داشته باشند ولایت فقیه را تنها گذاشتند.

 

 

فرمانده سپاه بیجار بر بازخوانی ابعاد مختلف فتنه سال 88 تاکید کرد و بیان داشت: فتنه سال 88 جزئی از تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که باید برای آیندگان نیز بیان شود.

 

کم کاری مسئولین به حساب انقلاب و نظام نوشته نشود

 

 

شعبانی در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره وضعیت فعلی انقلاب بیان داشت: شرایط هر چقدر هم سخت باشد از شرایط جنگ سخت تر نیست.

 

 

وی تصریح کرد: هر چند در حوزه مسئولان شاهد کم کاری هستیم ، اما این کم کاری نباید به حساب انقلاب و نظام نوشته شود.

 

فرمانده سپاه بیجار با بیان اینکه تحریم خارجی تاثیری زیادی بر ما نداشت گفت: تحریم های که خودمان در داخل کشور علیه خودمان انجام می دهیم موجب بروز مشکلات اقتصادی و در تنگنا قرار گرفتن مردم شده است.

 

 

وی اضافه کرد: تحریم داخلی به غیر از کشور ما در کشور دیگری وجود ندارد و مسئولان باید با تلاش جهادی در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.

 

 

دشمنان نمی خواهند جشن 40 سالگی انقلاب در ایران برگزار شود

 

 

به گفته فرمانده سپاه بیجار برنامه اصلی استکبار جهانی سقوط انقلاب در تابستان 97 و نگرفتن جشن 40 سالگی انقلاب بود.

 

 

وی با بیان اینکه دشمنان ما از پای نمی نشینند و به فکر فتنه ای دیگر در کشور هستند، بر بازخوانی فتنه 88 و بصیرت مردم و حرکت در مسیر انقلاب تاکید کرد.

 

شعبانی با تاکید بر اینکه حماسه 9 دی سال 88 برگ زرینی بر افتخارات انقلاب اسلامی ایران است ، گفت: مردم پشتوانه اصلی جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولان باید جوابگوی مطالبه گری آنها باشند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار