شما اینجا هستید

حماسه 9 دی روز بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی ما بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، امروز همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در بانه برگزار شد و ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت شهرستان بانه  به تبیین جنبه های مختلف این حرکت عظیم پرداخت و تصریح کرد : مهمترين دستاورد 9 دي را عزت و اقتدار جهاني ملت ايران میدانم و ملت هوشيار و ولايتمدار پاسخي دندان شکن به حرمت ‌شکني جبهه استکبار در دفاع از ارزش‌هاي ديني و انقلاب دادند.

 

 

ماموستا کریمی اذعان داشت: 9 دي روزي است که قدرت الهي از آستين بندگان خداوند بيرون آمد تا جبهه حق پيروز و باطل با شکست مواجه شود.

 

 

وی خاطرنشان کرد : نهال انقلاب اسلامي ايران با خون پاک شهيدان آبياري شده است و دشمن توان و قدرت شکست آن را نخواهد داشت .

 

 

امام جمعه موقت بانه  اذعان کرد : در این روز مردم تیر خلاص را به سران فتنه و برهم زنندگان امنیت این مملکت زدند و بدون تردید 9 دی 88 روز حقیقت و دشمن شناسی بود.

 

 

ماموستا کریمی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه 9 دی افزود : رهبر فرزانه انقلاب در باره9  دی تاکید کردند که مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران برای بار دیگر با حضور خودجوش مردم برای همگان مشخص شد و در واقع این روز جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی ما بود .

 

 

وی تشریح کرد : در 9 دی 88 خیزش در ایران بود بر ضد فتنه گران ولی کاخ سفید با این خروش عظیم لرزید چون ملت ما دشمن شناس است و با همین بینش مردم بصیر ایران اسلامی به صحنه آمدند و با حرکت خودجوش خود، به دشمنان و افرادی که نیت سوء به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند، پاسخ محکمی برای همیشه دادند.

 

 

در ادامه ماموستا کریمی بیان کرد : از آثار و دستاوردهای داخلی ۹ دی افزایش اقتدار و استحکام نظام، تقویت باور به وجود جنگ نرم و فتنه های پیچیده، کنار رفتن نقاب ها، و حفظ استقلال سیاسی بود و ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی امید دشمنان را به ناامیدی و خواری تبدیل کردند.

 

 

در پایان امام جمعه موقت بانه  افزود : امسال به یاری خداوند در راهپیمایی 22 بهن 40 سالگی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم و لازم است همینجا اعلام کنم که ملت ایران خصوصا مردم شهید پرور بانه با حضور پرشور خود بار دیگر با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق دوباره خواهند کرد .

 

 

 

در ادامه این مراسم نماینده ولی فقیه در سپاه بانه نیز با اشاره به اهمیت حماسه مردمی 9 دی اذعان کرد : یکی از دلایل اینکه 9دی 88 ماندگار شد این بود که بر همگان مشخص شد که خط قرمز ملت بزرگ ایران دین مبین اسلام و رهبری است و برای حفظ اعتقادات خود تا پای جان ایستاده اند .

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار