شما اینجا هستید

باید خدمات چهل ساله نظام را به رخ دشمنان کشید/ امروز دشمن با تمام قدرت به جنگ آمده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  همزمان با گرامیداشت سالروز حماسه عظیم ۹ دی و سالروز حضور عظیم و میلیونی مردم ایران در حمایت از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب در ۹ دی سال ۱۳۸۸، اجتماع عظیم مردم ولایتمدار و با بصیرت قروه در سالن ورزشی 9 دی سپاه برگزار شد .

 

 

 
در مراسم گرامیداشت حماسه تاریخی و به یاد ماندنی 9 دی که اوج شکوه، بصیرت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی برای اثبات وفاداری و مجاهدت در راه حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نماد عزت، استقلال و بصیرت مردم است، مسئولین استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، نهادهای دولتی، بسیجیان، فرهنگیان، دانش‌آموزان و سایر اقشار حضور داشتند.


 
 
مردم مؤمن قروه با حضور یکپارچه وعظیم در «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» و روز ملی مقابله با خط تردید و فتنه، با اعلام وفاداری به ولایت بار دیگر با رهبری، امام و آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند و برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزودند.

 


 
در این مراسم باشکوه که با شعار 40 سال ولایتمداری ملت ایران برگزار شد، مردم با حضور آگاهانه و حماسی خود، هوشیاری و آگاهی خود را به استکبار و دشمنان جمهوری اسلامی ایران به اثبات رساندند و اعلام کردند که  تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان‌ها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی خواهند بود.

 


 
مردم بیدار، مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان قروه در این مراسم با سر دادن شعارهای انقلابی و ارزشی در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه نشان دادند که تا پای جان برای حفظ آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و واعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد و توطئه‌های انها را نقش بر آب خواهند کرد

 

 

 

باید خدمات چهل ساله نظام را به رخ دشمنان کشید

 

 

امام جمعه قروه امروز و در مراسم با شکوه گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه با بیان اینکه هیچ یک از خواص نمی توانند از نظام مقدس جمهوری اسلامی طلبکار باشند گفت: در طول ۴ دهه که از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد خدمات بسیاری به مردم ارائه شده است که باید توسط مسئولین بیان گردد.

 

 
 
وی ادامه داد: امروز هیچکدام از مسئولین و هیچکدام از خواص جامعه حق ندارند که خود را طلبکار از نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند بلکه همگی بدهکار نظام نیز هستند.
 


 
باباییان بیان داشت: امروز در جهت معرفی خدماتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه داده است باید مقایسه اصولی با وضعیت پیش از انقلاب صورت بگیرد.

 


 
 
وی تصریح کرد: دشمنان ما به دنبال آن هستند تا به روی خدمات نظام سرپوش بگذارند و آن را ناچیز جلوه دهند در حالی که باید این خدمات بی نظیر به بهترین شکل معرفی شود.
 

 


 
باباییان با تاکید بر اینکه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان باید تقویت شود افزود: مسئولین باید در جهت خدمت به مردم تلاش نمایند و به دنبال ارائه خدمات بیشتری در این زمینه باشند.

 


 
 
دشمن امروز به دنبال نابودی نظام مقدس جمهوری ا‌سلامی است

 


 
حجت الاسلام علی اصغر ظهیری مدرس و محقق حوزه علمیه قم نیز که در این مراسم به عنوان سخنران اصلی حضور به هم رسانیده بود، اظهار داشت: امروز دشمن به دنبال ترویج بی بند و باری و از بین بردن غیرت دینی مردم ایران اسلامی است.

 


 
 
وی افزود: ایران اسلامی در طول ۴ دهه عمر با برکت خود به عنوان الگوی اصلی آزادی خواهان جهان شناخته شده است و هر کس در هر گوشه از جهان که فریاد آزادی سر می دهد از تفکر انقلاب اسلامی بهره می گیرد.
 

 


 
ظهیری ادامه داد: جوانان برومند انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در برابر جنایات دشمن ایستادند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار گیرد.

 


 
 
وی بیان داشت: دشمن ما هم اکنون با توطئه های بسیاری به دنبال از بین بردن آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی برای جوانان است.

 

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار