شما اینجا هستید

پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از بارزترین رخدادهای قرن بیستم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، درمراسم  برگزاری پیش کنگره 5400 شهید استان کردستان و اجلاسیه شهدای شهرستان سقز حجت الاسلام علیرضا باباشاهی اذعان داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) یکی از بارزترین رخدادهای قرن بیستم به شمار می رود.

 

بابا شاهی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و افول قدرت آمریکا سه تحول عمده در چهار دهه انقلاب اسلامی  می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه شهدا همه چیز خود را فداکردند تا ما آزادی و عزت داشته باشیم ،گفت: دشمنان ملت ایران و شهدا می خواهند عدم کارآمدی نظام اسلامی را به مردم القا کنند که خوشبختانه تا به امروز با وجود بصیرت و آگاهی مردم با شکست مواجهه شده اند.

 

 

باباشاهی در پایان یادآور شد: ایران اسلامی در نبرد نظامی پیروز شد و در نبرد اقتصادی هم با بهره گیری از رویکردهای اقتصاد مقاومتی و با توان داخلی، پیروز خواهد شد.

 

 

در پیش کنگره 5400 شهید استان کردستان و اجلاسیه شهدای شهرستان سقز از خانواده شهیدان ؛ حاج شریف صالحیان، اسماعیل خضرنژاد، صالح جباری، عمر بهرامی، علی درخشان، سعید سعید زاده، غریب سعید زاده و احمد ظهرابی  به نیابت از ۶۱۱ شهید شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 

 

لازم به ذکر است؛ همزمان با برگزاری اجلاسیه کنگره 5400 شهید استان کردستان و شهدای شهرستان سقز تندیس حماسه و ایثار و مقاومت مردم شهرستان سقز در میدان استقلال و کتاب نقش سقز در دوران دفاع مقدس با نویسندگی حامد اسعدی رونمایی شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار