شما اینجا هستید

اهدای ۴۵ فقره جهیزیه به زوج‌های نیازمند توسط سپاه شهرستان بانه

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مسئول بسیج سازندگی سپاه بانه در این رابطه تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بانه برای زوج‌های جوانی که توانایی تهیه جهیزیه عروسی را نداشتند تعداد ۴۵ فقره جهیزیه در چهار مرحله و با هدف محرومیت‌زدایی در جامعه به زوج‌های جوان اهداء کرده است.

 


وحید شریفی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بانه با هدف محرومیت زدایی در جامعه هر بار ۱۰ سری جهیزیه به زوجین جوانی که تمکین مالی مناسبی ندارند اهداء کرده است که ارزش ریالی هر یک از این مجموعه جهیزیه‌ها به مبلغ ۵۰ میلیون ریال است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه بانه افزود: در تهیه این جهیزیه‌ها مبلغ ۱۰ میلیون ریال از محل کمک‌های خیرین و ۴۰ میلیون ریال از محل محرومیت زدایی استان اختصاص داده شده که جمعا مبلغ ۵۰ میلیون ریال می‌باشد.

 

شریفی اذعان کرد: ۷ قلم کالا شامل تلویزیون ال‌ای دی، گاز طرح فر، یک تخته فرش و. در این سری از جهیزیه‌ها گنجانده شده است که قبل از نوسانات بازار و مستقیم از کارخانه توسط سپاه پاسداران تهیه گردیده است، در حال حاضر ارزش این جهیزیه‌ها از قیمت اعلام شده به مراتب بالاتر است.

 

مسئول بسیج سازندگی تشریح کرد: شناسایی زوج‌های نیازمند از طریق ملاقات‌های عمومی با فرماندهی سپاه بانه و نیز نهاد‌های حمایتی و حوزه‌های بسیج سپاه شهرستان صورت می‌گیرد و بعد از بررسی‌های لازم و تایید نهایی این جهیزیه‌ها به زوج‌های محروم تعلق می‌گیرد.

 

وی افزود: سپاه بانه در محرومیت زدایی هیچ اصرای ندارد که فرد بسیجی باشد، ولی اولویت این جهیزیه‌ها با بسیجیان است، ولی اگر تشخیص داده شود که فردی تمکین مالی ندارد و جهت شروع زندگی برای تهیه مایحتاج زندگی مشکل دارد سپاه بانه بعد از شناسایی برای رفع محرومیت به این زوجین هم جهیزیه اختصاص می‌دهد.

 

شریفی گفت: تا پایان سال به یاری خدا همچنان این رویه ادامه دارد و برای رفع محرومیت زدایی از این دست جهیزیه‌ها در بین زوجین جوان توزیع می‌گردد.

 

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار