شما اینجا هستید

اهدا ۱۰جهیزیه به نوعروسان بی بضاعت توسط سپاه شهرستان دیواندره

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  نقش اقشار مختلف بسیج در عرصه‌های مختلف بر کسی پوشیده نسیت، از خدمات رسانی به نقاط محروم کشور و سازندگی گرفته تا مقابله با دشمنان و ایجاد امنیت در مرز‌های کشور. بسیاری از چهره‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی معتقدند در کشور هر جا از تفکر بسیجی و جهادی دور شده‌ایم به مشکل خوردیم و هر جا تفکر بسیجی به میدان آمده توانسته برای حل مشکلات راهگشا باشد.

 

 

یکی از طرح‌های مهم بسیج سازندگی اهداء جهیزیه به زوج‌های جوان بی بضاعت است که نقش موثری در محرومیت زدایی داشته است.

 


صبح امروز با حضور شورای تامین، مسئولین ادارات، امام جمعه شهرستان دیواندره و مهندس احسن علوی نماینده مجلس، ۱۰ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند این شهرستان اهدا شد.

 


 
ماموستا مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره در این مراسم گفت:کمک به محرومان و فقرزدایی در کنار سایر خدمات همواره یکی از رسالت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 


وی افزود: سپاه در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از کالای ایرانی، همه این جهیزیه‌ها را از کالا‌های ایرانی اسلامی خریداری کرده است.

 


مرادی هدف از از برگزاری این مراسم را فرهنگ‌سازی ازدواج آسان در جامعه و تقویت روحیه نشاط و امید در اقشاربی‌بضاعت و کم‌بضاعت عنوان کرد .

در حاشیه این مراسم علوی نماینده مجلس در شورای اسلامی بیان کرد: سپاه پاسداران علاوه بر حفظ امنیت، بخش محرومیت زدایی و کمک به اقشار آسیب پذیر را در برنامه‌های خود دارد و به پاس این امر مهم از سپاه پاسداران تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار