شما اینجا هستید

در قالب کاروان های راهیان نور

140 نفر از دختران دانش آموز قروه ای به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از قروه، سرهنگ محمد رضا حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در مراسم بدرقه این دانش آموزان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تعداد 14 نفر از دختران دانش آموز شهرستان قروه امروز در قالب کاروان های راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور  به این مناطق اعزام می شوند.

 

 

وی افزود: در این اردوی 3 روزه این دانش اموزان از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند داشت.


 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه خاطر نشان کرد: این دانش اموزان با استفاده از 3 دستگاه اتوبوس به این مناطق اعزام می شوند تا از نزدیک با رویدادهای هشت سال جنگ تحمیلی آشنا شوند.


 
وی با اشاره به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور افزود:  هدف از اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور آشنایی با ایثارگری ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و ارائه فرهنگ اصیل و ناب انقلاب به نسل امروز است.


 
حیدری اردوهای راهیان نور را فرصت مناسبی در جهت تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی دانش آموزان دانست و عنوان کرد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا این عزیزان از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و دلاورمردی های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

 

 

انتهای پیام/1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار