شما اینجا هستید

با بدرقه مسئولان بیجار؛

140 نفر از دانش آموزان دختر بیجار به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از بیجار، حجت الاسلام علی مرادی در مراسم بدرقه این دانش آموزان با بیان اینکه امنیت امروز انقلاب اسلامی مرهون فداکاری و رشادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: حرکت در مسیر شهدا و رهبری موجب بیمه شدن انقلاب در برابر گزند دشمنان می شود.

 


وی با اشاره به حضور دانش آموزان در محل یادمان شهدا افزود: دانش آموزان سعی کنند در طول برگزاری این اردو با اهداف شهدا آشنا شوند.

 

 


امام جمعه بیجار هدف از برگزاری این اردو را آشنایی دانش آموزان با اهداف شهدا و تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس و حفظ روحیه شهادت طلبی در دانش آموزان است تا در مسیر زندگی از شهدا الگو بگیرند.

 

 


فرمانده سپاه بیجار نیز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: امروز 140 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه شهرستان بیجار در قالب کاروان راهیان نور با سه دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

 

 


وی عنوان کرد:دانش آموزان در این سفر معنوی از مناطق عملیاتی شلمچه ، اروندکنار، فاو و یادمان شهدای عملیات‌های غرورآفرین هویزه ، والفجر و شهدای گمنام اهواز بازدید می‌کنند.

 

 


به گفته شعبانی : در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب، برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

 

 


فرمانده سپاه بیجار با تاکید بر اینکه هدف دشمنان این است که روحیه شهادت طلبی را از بچه های ما بگیرند ، اظهار داشت: ولی ما تلاش می کنیم که بچه های نسل سوم و چهارم انقلاب را با اهداف شهدا آشنا بکنیم و برگزاری این اردوها بهترین فرصت برای آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهید و شهادت است.

 

 

 

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار