شما اینجا هستید

اعزام دانش آموزان دختر سنندجی به مناطق عملیاتی جنوب كشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان ؛ صبح امروز14آذرماه طی مراسمی بيش از 290نفر از دانش آموزان دختر دبیرستان های شهرستان سنندج ناحيه و 2و1با حضور فرمانده ناحیه سنندج ،نماینده ولی  فقیه ، مدیر کل آموزش و پرورش ناحیه 1و 2 سنندج و تعدادی از مسئولین ادارات این شهرستان در قالب 5 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب كشور اعزام شدند.

 

 

فرمانده ناحیه سنندج سرهنگ عسگری صبح امروز درحاشیه اعزام کاروان راهیان نورگفت:نقش کاروان‌های راهیان نور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مهم است و اعزام جوانان و نوجوانان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می‌تواند آن‌ها را در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن مصون نگه دارد.

 

 

عسگری فرمانده ناحیه سنندج ،ترویج فرهنگ شهادت و ارائه فرهنگ اصیل و ناب انقلاب به نسل امروز را از اهداف این اعزام‌ها دانست و ابراز امیدواری کرد که جوانان با تاسی از این سفرها سیره و راه شهداء را سرلوحه زندگی قرار دهند.

 

 

وی در ادامه افزود: دانش آموزان در این اردو که 4 روز به طول می انجامد ، از یادمان های 8 سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور از جمله دهلاویه، شلمچه ، اروند کنار (ولفجر 8)، فتح المبین و زیارتگاه های شهدای هویزه و طلائیه بازدید می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام /1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار