شما اینجا هستید

رسانه ها و فضای مجازی در خدمت ترویج گفتمان مسجد محوری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان؛ جلسه آموزشی توجیهی برنامه ترویج و گفتمان سازی مسجد محوری امروز13 آذر با حضور کارشناسان فضای مجازی و رسانه و با شرکت مسئولین بسیج مساجد و محلات و همچنین یاوران رسانه نواحی در محل ستاد سپاه بیت المقدس کردستان برگزار گردید.

 


در ابتدای این جلسه مسئول محترم معاونت بسیج مساجد و محلات ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان با اشاره به اهمیت مسجد در جامعه اسلامی تلاش برای غنای فرهنگی مساجد را از اولویت های بسیج مساجد دانستند.

 


سرهنگ پاسدار مسعودی گفت: با توجه به سیاست مسجد محوری سازمان بسیج مبحث ترویج و گفتمان سازی آن بر عهده بسیج مساجد و محلات است که به همین منظور یاوران رسانه انتخاب گردیده اند تا پیش برنده کارهای رسانه ای مساجد و پایگاههای بسیج باشند.

 


در ادامه این جلسه سه نفر از کارشناسان رسانه و فضای مجازی استان در باب اهمیت رسانه ای نمودن کارهای بسیج در مساجد و شگرد های رسانه ای دشمنان برای شرکت کنندگان به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

انتهای پیام/1411

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

رهبر انقلاب فرمودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل می‌کشاند و اعتلا می‌بخشد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز