شما اینجا هستید

بصیرت و اندیشه بسیجی دشمنان را به لرزه درآورده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی شفیع خانی پیش از خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج اظهار داشت: 12 ربیع الاول به روایت برادران اهل سنت و هفدهم ربیع الاول به روایت اهل تشیع روز ولادت حضرت رسول اکرم(ص) است و پس از پیروزی انقلاب اسلامی فاصله این 2 روز به عنوان هفته وحدت، نامگذاری شد.

 


شفیع خانی در ادامه هفته وحدت، را سمبل وحدت و یکپارچگی میان مسلمانان دانست.

 


وی افزود: وحدت و یکپارچگی امت اسلامی مانعی بزرگ در برابر زیاده خواهی و نقشه های شوم دشمنان ما و همچنین رژیم صهیونیستی است.

شفیع خانی با بیان اینکه باید همگی به ریسمان خدا چنگ زنیم و متفرق نشویم، اذعان داشت: در جایی دیگر خداوند بحث تفرقه را مطرح می کند و در غیر اینصورت قطعا با شکست رو به رو خواهیم شد.


این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود به سالروز تشکیل بسیج در پنج آذر ۱۳۵۸ به فرمان رهبر کبیر انقلاب پرداخت و تصریح کرد: اندیشه بسیج نجات‌بخش جامعه می باشد لذا باید قدردان تفکر و نگاه بسیج باشیم.

او به ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه تاکید و اضافه کرد: امروز بصیرت و اندیشه بسیجی باعث شده تا دشمن جرات حمله نظامی به کشور را نداشته باشد و در سطح های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی و... حرف هایی برای گفتن داشته باشیم.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار