شما اینجا هستید

اجرای 111 برنامه در ده فصل توسط سپاه بانه به مناسبت هفته بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان: فرمانده سپاه بانه ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد : بسیجیان همیشه خدمات صادقانه و ایثارگرانه به این جامعه ارائه نموده اند آنچه که امروز کشور بیش از گذشته نیازمند آن است از خودگذشتگی، ایثار و فداکارای در راستای اعتلای آرمانهی امام راحل و انقلاب اسلامی است.

 

 

سرهنگ یوسف معروفی با بیان این که شعار محوری امسال هفته بسیج، "بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت است، عنوان کرد: بسیج جریان و نیرویی مردمی و داوطلبانه، مبتنی بر آگاهی، تعلق خاطر و وفاداری به ارزش‌های برآمده از انقلاب اسلامی است.

 

 

وی با اشاره به هدف از گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: در عمر 40 ساله با برکت انقلاب، کارکرد و محور بسیج ایجاد بستر و فضایی برای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، و فرهنگ خدمت بسیجی به مردم و انتقال به نسل های جاری و آینده است.

 

 

فرمانده سپاه بانه با اشاره به اجرای برنامه های هفته بسیج در این شهرستان افزود : سپاه بانه در این هفته 111 عنوان برنامه در سطح شهرستان، بخش‌ها، روستاها که از طریق پایگاه‌های مقاومت با همکاری مردم، مساجد، شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود که چندین برنامه بعنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان پیش‌بینی شده است.

 

 

سرهنگ معروفی تصریح کرد : سرفصل برنامه ها شامل برنامه های قرآنی ،ورزشی، فرهنگی ، سازندگی و محرومیت زدایی ، بهداشت و درمان در حوزه سلامت ، برنامه های دفاعی ف نشست های روشنگری و بصیرت افزایی ، برگزاری یادواره های شهدا پایگاهی و حوزه ای ، دیدار با خانواده معظم شهدا ، دیدار و سرکشی از بسیجیان و دیدار با ماموستایان و نخبگان شهرستان بانه خواهد بود .

 

انتهای پپیام/1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار