شما اینجا هستید

به مناسبت هفته بسیج انجام شد:

برگزاری نشست خبری هفته بسیج درسپاه دهگلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان؛ به مناسبت هفته بسیج نشست خبری اصحاب رسانه شهرستان بافرماندهی ناحیه سپاه دهگلان برگزار شد.

 


دراین نشست سرهنگ محمد امانی ضمن تبریک این هفته به بسیجیان مخلص سراسرکشورمقارن شدن هفته بسیج با هفته وحدت را منشا خیرات وبرکات فراوانی دانست وافزود: ولایتمداری و تبعیت از مقام عظمای ولایت در تمامی عرصه‌ها از ویژگی‌های بسیجی است و امروز وبه بواسطه نظر و تدبیر مقام معظم رهبری با وجود حوادث مختلف در جامعه جهانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستیم است لذا بسیجیان باید همواره هوشیار باشند و در مسیر ولایت گام بردارند.
 


وی اضافه کرد:به مناسبت این هفته برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده ایم که باهمت کارکنان ناحیه ۸۰ برنامه متنوع درقالب ۵۸ عنوان درسراسرشهرستان به معرض اجرا درخواهد آمد که ازاین تعداد ۱۹ برنامه به صورت شاخص برگزارمیشود که میتوان به خدمت رسانی گروه‌های جهادی در مناطق محروم، طرح مرآت و محافل انس با قرآن،دیداربا خانواده شهدا، یادواره شهدا و... اشاره کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهگلان خاطرنشان کرد: امروز در حوزه‌های علمی، امنیتی و دفاعی شاهد ایران قدرتمند هستیم که متاثر از تفکر بسیجی است و در دیگر حوزه‌ها و عرصه‌های انقلاب اندیشه، فکر، اقدام و عمل این نگاه و تفکر ظهور و بروز دارد.
 


انتهای پیام/1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار