شما اینجا هستید

حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان نشانه بصیرت انقلابی آنها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان؛حسن عسکری رمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج صبح امروز  اظهار کرد: 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ اسلامی است و با رویدادهایی که اتفاق افتاده این روز به نام روز استکبارستیزی نامگذاری شده است.

 

 

وی افزود: انتظار می‌رود مردم ما که همیشه در سر بزنگاه در صحنه حاضر می‌شوند و از انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند در روز 13 آبان امسال نیز در راهپیمایی باشکوه این روز حضور یابند.

 

 

وی بیان کرد: بعد از تلاش‌های زیادی که استکبار و ایادی آن برای مستاصل کردن نظام اسلامی به کار برد و تابستان داغی که وعده‌اش را داده بودند و شکست خوردند، می‌توان گفت که 13 آبان امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج با اشاره به اینکه مردم ما باید حضور پررنگی در راهپیمایی 13 آبان امسال داشته باشند، افزود: مردم با حضور خود خط بُطلانی بر نقشه‌ها و دسیسه‌های استکبار جهانی در این روز خواهند کشید و این مهم می‌تواند پایانی برای تلاش‌های استکبار و مهر ناامیدی برای آنها باشد.

 

 

عسکری اضافه کرد: دشمنان باید دانند که نمی‌توانند هیچ خللی در اهداف انقلاب اسلامی ایجاد کنند چرا که مردم ما همواره پشتیبان نظام اسلامی هستند.

 

 

وی یادآور شد: قطعا حضور مردم برای دلسوزان انقلاب اسلامی و متولیان انقلاب نقطه امیدواری خواهد بود و امروز شاهد حضور پررنگ مردم در صحنه خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار