شما اینجا هستید

بیانیه بسیج دانشجویی به مناسبت فرارسیدن 13آبان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان؛ متن این بیانیه به شرح زیر می باشد.

 

 

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ»

 

 

"إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافُوا وَلا تَحزَنُوا وَأَبشِرُوا بِالجَنَّةِ الَّتِي كُنتُم تُوعَدُونَ" (فصلت/۳۰)

"همانا كسانى كه گفتند: پروردگار ما خداست، پس (بر اين عقيده) مقاومت نمودند، فرشتگان بر آنان نازل مى‌شوند(و مى‌گويند) نترسيد و غمگين مباشيد و بشارت باد بر شما به بهشتى كه به شما وعده داده شده است."

 

 

      يوم الله سيزدهم آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و روز تسخير لانه جاسوسي آمريكا توسط دانشجويان پيرو خط امام(رضوان الله تعالي عليه)، تداعي گر وعده هاي الهي در نصرت بخشي به مومنين است كه با توكل بر خداوند متعال و استمداد از ذات ربوبي به بهترين شكل ممكن توسط مجاهدين طريق حق و حقيقت تبلور يافت و آن چنان عظيم بود كه رهبر فقيد انقلاب و آن پير روشن ضمير نام انقلابي ديگر بر آن نهاد.

 

 

     سيزدهم آبان ماه نماد انقلابي به پيش آهنگي نسلي نو و راهبري پير مدبري است كه رهروانش بر گلدسته هاي رفيع اذان شهادت سر داده اند. يادآور حماسه بزرگ مرداني است كه جاودانگي استكبارستيزي و استبدادگريزي اسلام ناب را در پس نفرت از وطن فروشي و بيگانه پرستي به بار نشسته اند.

 

 

     سيزدهم آبان در حافظه ي تاريخي ملت غيور ايران همواره با استكبار ستيزي و دشمني با اين تروريست به ذات دولتي            -آمريكاي جهانخوار- همراه بوده است. مردم خداجوي ايران اسلامي با اقتداء به سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(عليه السلام) و با سر دادن شعار هيهات من الذله، لرزه به پيكر ظالمان جهان و نوچه هاي لاابالي آن ها انداخته اند.

 

 

     سيزدهم آبان به همه مستضعفان عالم آموخت كه مي توانند چپاولگران را به زباله دان تاريخ بيفكنند، آموخت كه مي توانند هويت خود را با نفي قدرت هاي استعماري تعريف كنند و آموخت كه مي توانند ديوار ظلم و ستم را بشكنند.

 

 

     قدرت هاي پوشالي و بي آبرو كه همچنان ساده لوحانه و مذبوحانه نوچه هاي فريب خورده ي خود را براي تحريم ملت عزيز ايران فرا مي خوانند غافل از آنند كه اين انقلاب ريشه در خون هاي پاكي دارد كه خس و خاشاك دوران ياراي مقابله با طوفان غيرت آن ها را ندارد.

 

 

      و آمريكاي جنايتكار اين را بداند كه ملت مسلمان و انقلابي ما به هيچ وجه حاضر نيست شعار مرگ بر آمريكا را كه نماد دادخواهي ملت هاي مستضعف شده و ايران اسلامي را الگوي مبارزه براي آن ها قرار داده است، كنار بگذارد. ملت ما حاضر نيست كه در دام حركت هاي به ظاهر ديپلماتيك و در باطن معاندانه ي مستكبران عالم، افتاده و ارزش هاي اصيل و دستآوردهاي كثير خود را به خنده هاي مكارانه و وعده هاي عوامفريبانه آن ها واگذار كند.

 

 

     در پايان ما دانشجويان بسيجي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استان كردستان ضمن محكوم كردن تحريم هاي ظالمانه آمريكا عليه ملت شجاع و رشيد ايران اسلامي، اعلام مي داريم كه مبارزه با ستمگران عالم را نه فقط در روز ملي مبارزه با استكبار جهاني عينيت مي بخشيم بلكه همه زمان ها را ميدان مبارزه مي دانيم و اين راه را با قوت ادامه مي دهيم تا ان شالله اين انقلاب به انقلاب جهاني حضرت مهدي(عجل الله تعالي فرجه الشريف) متصل گردد.

 

 

والسلام علي عبادالله الصالحين

 

 

دانشجويان بسيجي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استان كردستان

 

انتهای پیام/1411

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار