شما اینجا هستید

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت

دیدار فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان دهگلان با مادر شهید میرزایی

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از  دهگلان ، سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان به همراه رئیس بیناد شهید و امور ایثار گران، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و مسوول حوزه بسیج دانش آموزی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با مادر شهید میرزایی دیدار کردند.

 

 

در این دیدار سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان افزود: دلجویی و تجلیل از خانواده های شهدا باید مورد توجه ویژه وعنایت تمامی مسئولین و مردم باشد و ما به عنوان خدمت گزاران به مردم باید بیشتر از هر کسی در سرکشی و دلجویی از این خانواده ها پیش قدم باشیم.

 

 

وی در ادامه گفت: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و جانبازان است و همواره در جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و رفع مشکلات و نواقص احتمالی تلاش می کنیم.

 

 

 

فرمانده سپاه دهگلان خانواده های معظم شهدا ء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد که مسئولین خادمان خوبی برای مردم شهید پرور باشند.

 

 

 

سرهنگ امانی با اشاره به اینکه درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدا رنگین شده است گفت:هرچه داریم از خانواده شهدا و ایثارگران داریم و افتخار هم می کنیم که خادمان خوبی برای این عزیزان باشیم.

 

 

 

وی ضمن تجلیل از جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا در طول دوران دفاع مقدس تاکید کرد: عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیون خون پاک و مطهر شهدا و همچنین صبر و پایداری خانواده های گرانقدر آنها است.

 

انتها پیام/7727

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار