شما اینجا هستید

با موضوع 5400 شهید کردستان در دهستان بلدستی برگزارشد

مراسم یادواره شهدا آبروی محله و افتخار کوچه ها در دهستان بلدستی شهرستان دهگلان

یادواره شهدا,بسیج دانش اموزی,فرمانده سپاه دهگلان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از دهگلان مراسم یاد واره (شهدا آبروی محله و افتخار کوچه ها) با موضوع 5400 شهید کردستان و 19 شهید دهستان بلدستی  در کوچه شهیدان عبدالله حسینی، اسماعیل چوتاشی، فرح چوتاشی و سید خالد رمضانی در دهستان بلدستی شهرستان دهگلان با حضور جانشین فرمانده سپاه،خانواده های معظم شهدا، مردم بلدستی و مسئولین به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای بلدستی شهرستان برگزار شد.

 

 

 در این مراسم ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان با تاکید بر اینکه این انقلاب به برکت خون پاک شهدا و رشادت های ملت رشید ایران و بر پایه دین و فرهنگ و بر مبنای ارزش ها بنا شده است، خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم از این انقلاب به خوبی حراست و پاسداری کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم نقش بسیار مهمی در پیروزی کشورمان در دوران جنگ تحمیلی و سایر موفقیت های کشور در دوران پس از جنگ داشت افزود: دشمنان تحمل مشاهده پیشرفت انقلاب اسلامی را از نظر علمی و معنوی ندارد و از راه های مختلف می کوشند تا یاد شهدا از جامعه اسلامی زدوده شود اما مردم ما با بصیرت و آگاهی خود این نقشه ها را باطل می کنند.

 

 

ماموستا محمدی با اشاره به شرایط ایران اسلامی در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی جنگ بر ما تحمیل شد که ما هیچگونه آمادگی برای یک جنگ هشت ساله نداشتیم.

 

 

امام جمعه دهگلان  گفت: زمانی که انقلاب اسلامی تازه به پیروزی رسیده و نوپا بود دشمنان ایران و انقلاب برای سلطه به این کشور اسلامی جنگی نابرابر را برما تحمیل کردند و رزمندگان غیور با رشادت و دلاوری از همه هستی خود گذشتند و نگذاشتند یک وجب از خاک این مرزوبوم به دست دشمن بیفتد.

 

 

 

وی درادامه با بیان اینکه نام بردن از شهدا افتخار و عزت به ارمغان خواهد داشت گفت: هر کس بخواهد از ویژگی های سرزمین خود اسم ببرد ابتدا باید شهیدان دیار خود را معرفی کند و با نام شهیدان از افتخارات کوچه و محله خود نام ببرد.

 

 

 

در پایان مراسم از خانواده های شهیدان عبدالله حسینی، اسماعیل چوتاشی، فرح چوتاشی و سید خالد رمضانی تجلیل شد.

 

انتهخای پیام/7727

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار