شما اینجا هستید

نواختن زنگ ایثار و شهادت توسط جانشین فرماندهی سپاه بانه در دبستان شهید فهمیده

نواختن زنگ ایثار و شهادت بانه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بانه، در مراسم نمادین که با حضور جانشین فرمانده سپاه بانه و مدیر آموزش و پرورش و مسئولین بسیج دانش آموزی و دانش آموزان دبستان شهید فهمیده این شهرستان برگزار و زنگ ایثار و شهادت توسط سرهنگ احمد فرجی جانشین فرماندهی سپاه بانه نواخته شد.

 

 

در ابتدای مراسم مدیر آموزش و پرورش بانه با بیان اینکه بسیج دانش آموزی پایه و اساس بسیج است افزود : شما آینده سازان و نسل آینده کشور و سازمان بسیج در اقشار مختلف هستید و باید با تقویت شاخص های بسیج در خود کشور و نظام را در آینده بیمه و به سمت آرمان ها و اهداف هدایت نمایید.

 

 

خضری تصریح کرد : به برکت خون شهیدانی همچون حسین فهمیده ما در این مملکت در امنیت و آسایش به سر می بریم و بابت داشتن نعمت سلامتی و امنیت باید همواره سپاسگزار خداوند متعال باشیم.

 

 

در ادامه جانشین فرمانده سپاه بانه  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموزی و تسلیت سالروز شهادت حسین فهمیده گفت:عمل نوجوان بسیجی، شهید محمد حسین فهمیده برای رضای خدا و دفاع از این مرز بوم اسلامی بود که در تاریخ ماندگار شد.

 

 

وی به شاخص های یک دانش آموز بسیجی اشاره کرد و افزود: بسیج شجره طیبه ای است که امام راحل آن را بنیان نهاد و امروز بازوی قوی انقلاب در تمام سنگرهای خدمت رسانی و دفاعی کشور محسوب می شود و الگویی برای کشورهای منطقه شده است.

 

 

سرهنگ فرجی با بیان اینکه  بسیج، مدرسه عشق و کلاس درس است تصریح کرد :همه ما زندگی مان را مدیون خون شهیدان هستیم و امیدواریم بتوانیم به نحو شایسته ای پاسخ جان فشانی های شهدای عزیزمان را بدهیم.

 

 

جانشین فرمانده سپاه بانه افزود : باید شما دانش آموزان مجهز به سلاح معرفت و بصیرت و ایمان شوید تا بتوانید در جنگ نرم دشمن پیروز شوید و بسیج یکی از نهادهایی است که می توانید با حضور در آن غیرت دینی خود را تقویت و در دفاع از اعتقادات و ایمان خود در برابردشمن گام بردارید.

 

 

گفتنی است در این مراسم به مناسبت سالروز شهادت حسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی، زنگ ایثار و شهادت و استکبار ستیزی به صورت نمادین در دبستان شهید فهمیده این شهر توسط سرهنگ  احمد فراجی  نواخته شد.

 

 

 

در ادامه برنامه  دانش آموزان با خواندن اشعار و مقاله ا به پاسداشت شهدای دانش آموز و نیز بیزاری از  استکبار و ایادی آنان پرداختند.

 

 

درپایان نیز بیسج دانش آموزی بانه با همکاری آموزش و پرورش ضمن تشکر و تقدیر از مربیان و دانش آموزان فعال در این دبستان با تقدیم جوایز به مراسم خاتمه دادند .

 

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار