شما اینجا هستید

با حضور فرمانده سپاه و اعضای مجمع بسیج شهرستان دهگلان

نشست مجمع بسیج شهرستان دهگلان برگزار شد

مجمه بسیج,حل مشکلات شهرستان,فکر و ایده جدید

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان و اعضا جلسه مجمع بسیج شهرستان در کانون شهید مطهری دهگلان برگزار شد.

 

 

 در این نشست سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص هیئتهای اندیشه ورز که در راس و لایه به آن نیاز داریم و بسیج می تواند دستگاههای مسئول را در جهت دهی و هم در هدف گزاری و هم در عمل یاری دهد و فکر و اندیشه مبدا و مبنای تحوبل همه ملتها در طول تاریخ بوده است.

 

 

 فرمانده سپاه دهگلان اظهار داشت: هیئتهای اندیشه ورز به جمعی از صاحب نظران و خبرگان راهبرد اندیش اطلاق می گردد که بر مبنای تدابیر مقام معظم رهبری در راستای تحقق اهداف بسیج و ارتقاء سطح علمی جهت بر طرف نمودن نیازهای اساسی جامعه  محرومیت زدایی و غیره به نواحی بسیج و مسئولان اجرایی نظام کمک می کند.

 

 

 محمد امانی هدف از تشکیل هیئت اندیشه ورز را تولید فکر و ایده، راهبرد نگاری و مشارکت در تدوین سیاستها و هدایت لایه ها در سطوح مختلف بسیج در سطح کشور، استان و شهرستان عنوان کرد.

 

 

سرهنگ امانی از وظایف مهم هیئتهای اندیشه ورز را پایش محیطی شرایط موجود در شهرستان و ارائه راهکار برون رفت از موانع  و مشکلات و ایجاد وحدت و هم افزایی فکری صاحب نظران و اندیشمندان بسیجی جهت تحلیل وشرایط بر آورد، کمک به کار آمد سازی نظام اسلامی از طریق مشارکت صاحب نظران در ارائه راهکارهای اجرایی و حمایت و پشتیبانی از اقدامات سازنده و ارزش مدار مسئولین اجرایی در سطوح مختلف شهرستان، استان و کشور دانست.

 

 

فرمانده سپاه دهگلان گفت: مهمترین فعالیتی که مجمع بسیج در سطح شهرستان انجام می دهد برگزاری جلسات کار گروهای تخصصی و موضوعی، برگزاری جلسات شورای قشر و جلسات شورای بسیج شهرستان و مجمع بسیج شهرستان که به صورت سالیانه برگزار می شود.

 

 

 امانی بیان کرد:  ناحیه مقاومت بسیج دهگلان شامل 6 کارگروه موضوعی، تخصصی با عناوین کار گروه فرهنگی سیاسی، اقتصاد مقاومتی، زنان و خانواده، تربیتی و اخلاقی و کار گروه دفاعی و امنیتی با دبیری مسئولان نواحی مقاومت و 7 قشر ورزشکاران، فرهنگیان، دانش آموزان، اصناف و ادارات، قشر طلاب و روحانیون، پیشکسوتان، فضای مجازی و رسانه است که در چارت بسیج مجمع شهرستان فعالیت می کنند.

 

فرمانده سپاه دهگلان با بیان اینکه هیئت اندیشه ورز دارای دو کارکرد اصلی برون سازمانی و درون سازمانی است گفت: در درون سازمانی صاحبان فکر و ایده در داخل سپاه شهرستان در رابطه با برنامه های  کلان داخلی به بحث وتبادل نظر می پردازند برون سازمانی شامل کار گروهای تخصصی و اقشار بسیج  با حضور روسای ادارات است که اوضاع شهرستان را سنجیده  و در رابطه با مشکلات موجود در شهرستان جهت رفع به تبادل نظر می پردازند.

 

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور سه حادثه و حماسه بزرگ در ایران است که رهبر انقلاب در بیانات خود بارها به دستاوردها و ویژگی های این روز اشاره داشتند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز