شما اینجا هستید

نقش بسیج نقش روشنگری و بصیرت افزایی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سپاه بیت المقدس کردستان، محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندان شهید کاظمی  با بیان اینکه شرایط امروز کشور قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست گفت: امروز به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و امنیتی کشور در وضعیت خوبی قرار دارد.

 

 

سردار رجبی با اشاره به اینکه  تفکر ما از پایگاه بسیج و بسیجی بودن جز وظیفه ساری و جاری نیست افزود: بسیجی وظایف دیگری نیز دارد و آن سعی و تلاش مستمر و ویژه در برابر دشمنی های استکبار جهانی است که بر عهده تک تک بسیجیان عزیز می باشد.

 

 

وی گفت: امروز ما در حال سپری کردن آزمون بزرگی هستیم و ما باید با نگاه و نقشی هدایتگر و پیشبرندگی با ارائه راهکار به منظور کمک به مسوولان در عرصه حاظر باشیم.

 

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر استان کردستان افزود:رویکرد سپاه کمک به دولت است و ماموریتهای آن تلاش برای آبادانی و اقتدار ایران اسلامی است که خوشبختانه بسیج در این حوزه توانسته نقش آفرینی خوبی داشته باشد.

 

 

وی با بیان اینکه امروز امکانات سپاه و نیروهای مسلح در اختیار دولت قرار دارد افزود: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و اگر مردم در صحنه نباشند مشکلات زیادی خواهیم داشت، بنابراین باید از همه امکانات برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه تفکر بسیجی، روحی جهادی و انقلابی بودن را به عنوان یک اصل برای تمام بسیجیان عنوان کرد و بیان داشت:همگی باید این اصل را بپذیریم و و در همه ادارات نهادینه کنیم.

 

 

 در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه دشمن در کنار جنگ اقتصادی جنگ روانی و رسانه ای را نیز به راه انداخته و مدام در حال پمپاژ ناامیدی در سطح جامعه است اضافه کرد: جز با تفکر بسیجی و انقلابی راه دیگری برای غلبه بر دسیسه های دشمنان وجود ندارد و باید اقداماتی صورت بگیرد که مردم را نسبت به نظام امیدوارتر کرد.

 

 

خوش اقبال تاکید کرد: با اطمینان می گویم که برگ زرین دیگری از تاریخ انقلاب و دفاع از آرمانهای انقلاب بواسطه حضور مردم از این شرایط اقتصادی ورق خواهد خورد.

 

 

در این مراسم حسین خوش اقبال به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندان شهید کاظمی استانداری کردستان معرفی شد. و از علیرضا آشناگر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قبل  تشکر و قدردانی شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار