شما اینجا هستید

13 آبان امسال پیامی مردمی برای خنثی سازی نقشه های شوم استکبار و ناامیدی دشمنان از ایجاد فتنه در کشور است

معاون هماهنگ کننده سپاه بانه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بانه،  جلسه برنامه ریزی برای برگزاری یوم الله سیزده آبان با ریاست معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و حضور معاون هماهنگ کننده سپاه و نماینده نیروی انتظامی و دیگر مسئولان ادارات شهرستان بانه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بانه ضمن قدردانی از حضور مسئولین در این جلسه گفت: بعد از گذشت 40 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ، دشمنی استکبار بر علیه انقلاب بیشتر شده است و این مبارزه با استکبار در افکار عمومی باید همچنان به عنوان یک اولویت حفظ شود  .

 

شهیدی افزود : 13 آبان فقط متعلق به دانشجو ودانش آموز نیست بلکه روز همبستگی و اتحاد و حضور پرشور مردم است ، بنابراین انتظار می رود تمام دستگاه های اجرایی این شهرستان جهت باشکوه تر برگزار شدن مراسم 13 آبان همکاری ومشارکت داشته باشند.

 

مصطفی پیرزاد افزود : یوم الله سیزده آبان امسال پرشکوه تر از همیشه ثابت خواهد  کرد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و همیشه استعمار و استکبار شکست خورده است و این روز پیامی مردمی برای خنثی سازی نقشه های شوم استکبار و ناامیدی دشمنان از ایجاد فتنه در کشور است.

 

 
وی در ادامه افزود : کنگره آمریکا با طرح فتنه هایی برای میهن اسلامی ما درصدد ایجاد آشوب و دور کردن مردم از حکومت بود که با هوشیاری و درایت ملت بزرگ همه این نقشه ها با شکست مواجه گشت و جز خواری و ناامیدی چیزی برای استکبار و ایادی آنها باقی نماند .
 
گفتنی است این جلسه به بررسی نحوه اجرای با شکوه تر این مراسم توسط ادارات مربوطه پرداخته شد و هریک از مسئولین حاضر در جلسه به بیان دیدگاههای خود پرداختند .

 

انتهای پیام/7727

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار