شما اینجا هستید

فرمانده نیروی زمینی سپاه:

تک سنگین تکاوران سپاه در ارتفاعات شاهو / ایجاد هماهنگی و اجرای عملیات ترکیبی رسته‌ها هدف از اجرای این رزمایش است

رزمایش محرم با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار علی فدوی معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران، بهمن مرادنیا استاندار کردستان و فرماندهان قرارگاه سید الشهدا (ع) و سپاه بیت المقدس کردستان با رمز یا اباعبدالله حسین (ع) آغاز شد. سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه ی برگزاری رزمایش نهایی محرم که در ارتفاعات شاهو منطقه عمومی کامیاران برگزار شد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس اظهار کرد: امروز مرحله نهایی رزمایش محرم در منطقه ی عمومی کامیاران و در ارتفاعات شاهو در حال برگزاری است.

 

وی گفت: مرحله نخست این رزمایش با استفاده از ۷۰ درصد یگانهای قرارگاه حمزه سید الشهداء (علیه السلام) مستقر در کردستان قریب به یک هفته است که آغاز شده و امروز مرحله نهایی آن به انجام می رسد.

 

سردار پاکپور با تشریح اهداف رزمایش محرم اظهار کرد: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل کننده آموزش های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق مورد علاقه ضد انقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

 

وی بیان داشت: منطقه شاهو در کامیاران یک منطقه پیچیده جغرافیایی است که از چندین سال گذشته جاده‌ای در این منطقه احداث نشده بود و میدان تاخت و تاز عناصر ضد انقلاب بود اما اکنون جاده‌کشی و احداث پاسگاه‌های مختلف برای حفظ امنیت ایجاد شده است و امنیت بسیار خوبی در استان کردستان حاکم است. پاکپور افزود: « رزمایش محرم 1 » گذشته در منطقه اشنویه آذربایجان غربی برگزار شد و اکنون مرحله دوم آن با حضور لشکر بیت‌المقدس کردستان، نیروهای سپاه مریوان و سروآباد، یگان هوانیروز، یگان زرهی از تیپ امام زمان(عج) و بسیجیان بومی در گردان‌های مختلف برگزار شد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تشریح کرد: در این رزمایش علاوه بر اینکه یگان‌های مختلف به تمرین آمادگی های خود پرداختند، هماهنگی آنها با یکدیگر و در شرایط واقعی به نمایش درآمد.  

 

وی افزود: منطقه رزمایش از مناطق مورد علاقه ضدانقلاب در گذشته بوده که با انجام رزمایش ها و عملیات های مقتدرانه سپاه در آن منطقه از لوث اشرار و ضدانقلاب پاک شد.

 

 

سردار پاکپور با بیان اینکه هیچ نیروی نظامی بیگانه از خارج از منطقه نمی‌تواند در این منطقه امنیت را برقرار کند، گفت: مردم همان منطقه در کنار نیروهای مسلح می توانند در راستای برقراری امنیت منطقه نقش بسزایی داشته باشد.

 

وی در پایان با اشاره به نقش، اهمیت و جایگاه مأموریت های قرارگاه‌های عملیاتی سپاه در برقراری امنیت پایدار مناطق مرزی اظهار کرد: قرارگاه‌های نیروی زمینی سپاه از جمله: قرارگاه قدس و حمزه سیدالشهداء (ع) به طور دائم و مستمر در حال انجام عملیات، رزمایش و تمرین آمادگی ها می باشند.

 

انتهای پیام/

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار