شما اینجا هستید

پاسخ سردار رجبی به حاشیه‌سازی رسانه‌های معاند در خصوص رزمایش امنیتی محرم

سردار محمدحسین رجبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در خصوص حاشیه‌سازی رسانه‌های معاند برای رزمایش امنیتی محرم که در منطقه شاهو کامیاران در حال برگزاری است، عنوان کرد: کسانی که حاشیه‌سازی می‌کنند، مخالف امنیت کردستان هستند چون وجود امنیت را مانع پیشبرد اهداف پلید خود در منطقه می‌دانند.

 

وی با اشاره به این حواشی، که برخی رسانه‌های معاند عنوان می‌کنند؛ سپاه با این رزمایش به محیط زیست منطقه آسیب وارد می‌کند، افزود: منطقه‌ای که برای برگزاری رزمایش امنیتی محرم در کامیاران (منطقه شاهو) تعیین شده هیچ پوشش گیاهی ندارد و تنها سنگ است و صخره.

 

سردار رجبی ادامه داد: زمان برگزاری این رزمایش نیز طوری برنامه‌ریزی شده که حتی یک نفر هم از مردم منطقه به طور اتفاقی در آن حوالی نباشد و با قاطعیت عنوان می‌کنم که این رزمایش کوچکترین آسیبی به محیط زیست منطقه وارد نمی‌کند و این حواشی مغرضانه و ددمنشانه است.

 

فرمانده سپاه کردستان تأکید کرد: دشمن چون از اقتدار سپاه نگران است برای رزمایش امنیتی محرم اقدام به حاشیه سازی کرده و به نوعی عقده‌های خود را با این حواشی خالی می کند.

 

انتهای پیام/

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

اعلانات و تبلیغات

یادداشت و مقاله

با ولایت

۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، یادآور سه حادثه و حماسه بزرگ در ایران است که رهبر انقلاب در بیانات خود بارها به دستاوردها و ویژگی های این روز اشاره داشتند.

آمار بازدید

گوگل آنالیز