شما اینجا هستید

هیچ نگرانی برای سرمایه گذاری در استان وجود ندارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس شامگاه جمعه در برنامه گفتمان شبکه استانی کردستان اظهار داشت: با تلاشی که برای امنیت پایدار از سوی نیرو‌های مسلح صورت می‌گیرد اینک شرایط برای اقدامات توسعه‌ای در این استان وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه نیرو‌های نظامی از مردم هستند، اضافه کرد: همه اقدامات نیرو‌های مسلح در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب و حفاظت و حراست از نظام اسلامی است.

 

سردار سرتیپ رجبی با اشاره به سخنان رهبری افزود: مردم کردستان در ۲ جبهه با گروهک‌ها و بعثی‌ها جنگیدند و اینک شایان توجه‌های بیشتری در عرصه‌های مختلف هستند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه: مردم کردستان اقتدار و توانمندی خود را به مردم کشور شناسانده اند افزود: اقدامات نیرو‌های نظامی و انتظامی در برقراری امنیت اهمیت زیادی دارد، اما امنیت وضعیتی چند بعدی و مرتبط با اقتصاد، اجتماع و فرهنگ است.

 

وی عنوان کرد: با توجه به آمادگی و برنامه ریزی نیرو‌ها در روز‌های آینده شاهد چندین سطح از عملیات آمادگی و بکارگیری سلاح و تجهیزات در قالب رزمایش محرم در استان هستیم.

 

 

سردار رجبی با اشاره به برخی از برنامه‌های این رزمایش اظهار داشت: تک نیرو‌های عملیاتی به ارتفاع، اجرای آتش ادوات به صورت گسترده در زمان معین و اصابت به نقاط تعیین شده از جمله برنامه‌ای این رزمایش است.

 

 

سردار رجبی با بیان اینکه آتش توپخانه و ادوات زرهی و آتش هوانیروز نیز در این رزمایش برنامه ریزی شده است، افزود: در این رزمایش هلی بُرد نیرو‌ها به مناطق مشخص شده اقدامات پهبادی شناسایی و عملیاتی هم صورت می‌گیرد.

 

 

وی به خدمات جانبی قرارگاه سازندگی سپاه برای مردم هم اشاره کرد و یادآور شد: بیمارستان صحرایی عارفیان که ترکیبی از نیرو‌ها و تجهیزات بهداری نیروی زمینی سپاه، شهید قاضی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا (س) است در روستای گشکی مستقر می‌شود.

 

 

سردار رجبی اضافه کرد: تیم‌هایی در میان ۲۵ تا ۳۰ روستای اطراف حضور پیدا کرده به معاینه و درمان رایگان بیماران می‌پردازند و در صورت نیاز افراد را به بیمارستان صحرایی منتقل می‌کنند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار