شما اینجا هستید

ایستادگی و وحدت شعار اصلی رزمایش است/ فضای مجازی و اندیشه ها خاکریز رزمندگان ما در حال حاضر است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سعید شعبانی صبح امروز در آغاز رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)2 در بیجار اظهار داشت: رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با تاسی از امام راحل و رشادت ها و فداکاری های خود حرکتی را آغاز کردند که موجب نابودی دشمنان انقلاب شد.

 

وی با بیان اینکه دشمنان سعی در سیاه نمایی و ناامید کردن جامعه دارند ، افزود: تا زمانی که ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی بر اصول بنیادین خود که شعار هیهات من الذله و دفاع از حق مظلومان پافشاری می کند این دشمنی ها و کینه توزی ها ادامه خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه بیجار تاکید کرد: تنها راه ملت ایران ایستادگی در مقابل زیاده خواهی دشمنان است.

 

 

شعبانی در ادامه گفت: امروز بسیجیان استان کردستان و شهرستان بیجار در قالب رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 با شعار وحدت ، ایستادگی و پیشرفت رزمایش خود را آغاز می نمایند و این حرکت موجب مسرت و خوشحالی دوستان انقلاب و مایه یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم خواهد کرد.

 

وی با تشریح رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)2 با حضور گردان‌های بیت‌المقدس، گفت: این رزمایش در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن امروز و مرحله دوم آن در قالب یک گردهمایی بزرگ در مرکز استان برگزار خواهد شد.

 

فرمانده سپاه بیجار از فعالیت 25 گروه جهادی از 14 شهریور تا 24 شهریور در مناطق محروم در حوزه کارهای عمرانی ، آموزشی ، فرهنگی و بهداشتی خبر داد.

 

شعبانی در قسمت دیگری از سخنان خود از اجتماع بزرگ بسیجیان همزمان با هفته دفاع مقدس در مرکز استان خبر داد و بیان داشت: بسیجیان استان کردستان یک بار دیگر  با حضور خود را در صحنه های انقلاب استقامت و ایستادگی خود را به رخ دشمنان خواهند کشید.

 

 

 وی تاکید کرد: قدرت جذب ، کادر سازی،حفظ انسجام ، آموزش ، فراخوانی و حضور به موقع بسجیان در این رزمایش به رخ دشمنان خواهد کشید و مایه دلگرمی مردم و مسئولان نظام خواهد شد.

 

فرمانده سپاه بیجار اعلام کرد: امروز قلم ها ، اندیشه ها و فضای مجازی خاکریز بسیجیان و رزمندگان ما است که در این عرصه باید همانند دوران دفاع مقدس با همدلی و استقامت در برابر توطئه های و دسیسه های دشمنان ایستادگی کنیم.

 

 

حجت الاسلام علی مرادی در این مراسم با اشاره به برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 در بیجار اظهار داشت: حضور بسیجیان در این رزمایش نشان آمادگی و حفظ حضور در صحنه است

 

وی افزود: بسیجیان ما با حضور پر شور خود در این رزمایش به رهبر انقلاب اعلام می کنند برای حفظ نظام و ارزش های آن تا پای جان ایستاده ایم.

 

امام جمعه بیجار تصریح کرد: مردم ایران اسلامی هیچگاه احساس خستگی نمی کنند بلکه با حضور در این رزمایش ها به دشمنان ثابت می کنند پای عهد با امام و رهبری ایستاده اند.

 

 

 

حجت الاسلام مرادی با اشاره به سخنان امام راحل که پیروزی مربوط به این نظام است، اظهار داشت: تنها در جنگ تحمیلی با رشادت های رزمندگان یک وجب از خاک ما به دست دشمنان نیفتاد.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمنان ما هی وقت ساکت نمی نشینند ، بیان داشت: هدف از گروه تکفیری داعش حضور در عراق و سوریه نبود ، هدف اصلی آنها ضربه زدن به انقلاب اسلامی ما بود.

خطیب جمعه بیجار خاطر نشان کرد: حضور داعش موجب مقاومت و ابستادگی جبهه مقاومت در منطقه شد.

 

حجت الاسلام مرادی با اشاره به شیطنت های گروه تکفیری ها در مریوان و به شهادت رساندن تعدادی از بسیجیان و پاسداران ، اعلام کرد: این شیطنت ها بی جواب نخواهد ماند و انهدام محل دمکرات در اقلیم کردستان و به هلاکت رسیدن بزرگان آنها نمونه ای از اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

وی در پایان گفت: ما بسیجیان امروز با حضور خود در رزمایش به مقام معظم رهبری اعلام می کنیم تا زنده ایم رزمنده ایم و برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار