شما اینجا هستید

سرداررجبی؛

هر کس بخواهد برای بی نظمی در کُردستان خواب ببیند،خوابش آشفته خواهد شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان،  سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ که در سالن آزادی سنندج برگزار شد اظهار کرد: امروز به طور همزمان ۲۰ گردان عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله وجود دارند که همزمان با شهرستان سنندج در ۹ شهرستان دیگر هم رزمایش مشابه بسیجیان برگزار می‌شود که البته در سنندج ۳ گردان، دهگلان یک گردان و سایر شهرستان‌های تابعه استان ۲ گردان بیت‌المقدس از بسیجیان استان در این رزمایش شرکت دارند.

 

وی گفت: شروع رزمایش با رزمایش بسیجیان اردو‌های جهادی از ۹ شهریور ماه شروع شده است و مرحله‌ی اول آن با ارائه خدمت به مردم در مناطق محروم که از قبل شناسایی شده اند، در حوزه‌ی محرومیت زدایی و مردم یاری مشغول به ارائه‌ی خدمت هستند هر چند جمع نفرات و کابینه‌ی بسجییان و مجموعه‌ی کسانی که عشق به خدمت در دل دارند شاید ده برابر این گروه‌های جهادی است که در شروع اول این رزمایش حضور دارند.

سردار رجبی افزود: مرحله‌ی دوم این رزمایش امروز در سنندج و شهرستان‌های استان با بیش از ۲۰ گردان بیت المقدس برگزار شد که البته مرحله‌ی اصلی رزمایش در مهر ماه خواهد بود که آن مرحله با افزایش چندین برابری این ظرفیت در سنندج صحنه‌های زیبایی را خواهید آفرید.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان داشت: هدف از برگزاری این رزمایش آمادگی بسیج، سازماندهی بسیج نسبت به روز‌های قبل است چرا که بسیج همیشه سرزنده است و افراد روز به روز بر آن افزوده می‌شود و همواره بسیج از زمان پیروزی نهضت وجود داشته است.

 

وی تاکید کرد: رزمایشی که مهر ماه در استان کردستان برگزار می‌شود رزمایش ابلاغی سازمان بسیج خواهد بود که در حوزه‌ی مقابله با تهدیدات نرم و سخت و در مناطق عملیاتی استان است وعنصر اصلی تشکیل دهنده‌ی آن حضور بسیجیان همیشه در صحنه و متعهدان استان خواهد بود.

سردار رجبی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در سفر به استان کردستان فرمودند؛ قومیت در کشور تهدید نیست بلکه یک فرصت است لذا بسیجیان مردمی از همین استان هستند لذا باید گفت که این امنیتی که در کشور وجود دارد امنیت پایدار مردمی است و مردم در این امنیت حضور دارند.

وی ادامه داد: حضور این بسیجیان و برگزاری این رزمایش‌ها برای آمادگی و مقابله با این تهدیدات است و امیدواریم روز به روز بر کیفیت آمادگی ما افزوده شود.

 

وی گفت: مردم کردستان با بیش از ۵۰۰ هزار بسیجی اعلامخواهیم کرد که اگر نظام سلطه بخواهد در حوزه‌ی تفرقه مذهبی هکاری کند خوابش آشفته خواهد شد و ما با حضور در صحنه همچنان پابرجام خواهیم بود و اقدامات شوم آن‌ها را چه در حوزه‌ی سخت، نیمه سخت و نرم آشفته و بیش از همیشه هوشیار خواهیم بود و این تهدیدات را می‌شناسیم و امید آن‌ها را ناامید خواهیم کرد.

سردار رجبی خاطر نشان کرد: به همه‌ی دنیا اعلام می‌کنیم که این نظمی که امروز در کردستان وجود دارد در ادامه‌ی راه پیشمرگان مسلمان کُرد است همان نسلی که پیش قراول ادامه دهنده‌ی انقلاب بودند.

در ادامه حسن عسکری در مراسم آغازین با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا به ویژه ۵ هزار و ۴۸۰ شهید استان، با تسلیت ماه پیروزی حق علیه باطل، تصریح کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسوالله (ص) ۲ امروز با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» با حضور سه گردان بیت‌المقدس، یک گردان کوثر، یک گردان امام علی و گروه‌های جهادی شروع می‌شود.

فرمانده سپاه سنندج افزود: از نهم شهریورماه مرحله نخست این رزمایش که بحث خدمات‌رسانی و گروه‌های جهادی بوده همزمان با سراسر کشور توسط بیش از ۲۷۰ گروه جهادی سپاه شروع شده است.
 

عسکری خاطرنشان کرد: امروز نیز مرحله بلوغ رزمایش با حضور گردان‌های مختلف سپاه در یک برنامه ۲۴ ساعته که در آن فراخوانی، فرماندهی، اردوکشی، سکان اقتدار، ستون‌کشی و استقرار در اردوگاه است، شروع شده است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار