شما اینجا هستید

سردار رجبی:

ساخت هزار واحد مسکن توسط سپاه کردستان برای مددجویان کمیته امداد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان، سردار  پاسدار محمدحسین رجبی در حاشیه بازدید از فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی گروه‌های جهادی، اظهار داشت: در این بازدید اقدامات و کار‌های انجام‌شده بسیار خوب جهادگران و اشتیاق وافر دانشجویان برای محرومیت‌زدایی مناطق محروم و مطالبه‌گری آنان مشاهده شد.

 

وی با بیان اینکه در شهرستان قروه گروه‌های جهادی زیادی در سطح روستا‌ها مشغول به انجام کار و ارائه خدمات به روستانشینان هستند، گفت: در بازدید‌ها علاقه‌مندی و رغبت جهادگران به کارکردن در سطح روستا‌ها را مشاهده کردیم و نکته جالب‌تر خود دانشجویان عنوان می‌کردند که در این اردو‌ها علاوه بر شناخت از میزان برخورداری و محرومیت، حس مطالبه‌گری، پرسش و پیگیری کار‌ها نیز محسوس است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه اکنون فصل برگزاری اردو‌های جهادی است، تصریح کرد: در استان کردستان گروه‌های جهادی در حوزه‌های مختلف در سطح روستا‌های محروم مشغول به کار هستند.

 

وی اضافه کرد: گرچه شاید مدت اردو‌های جهادی کوتاه باشد، اما خیر و برکت زیادی دارد و دانشجویان پس از اتمام کارها، مشکلات را براساس اولویت از مسئولان پیگری و مطالبه‌گری می‌کنند.

 

سردار رجبی افزود: علاوه بر اردو‌های جهادی، کار‌های دیگری نیز از سوی سپاه در سطح شهرستان‌ها در حال جریان است که می‌توان به ساخت خانه مددجویی برای نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته‌امداد اشاره کرد.

 

وی با اشاره به توافقات انجام‌شده با کمیته‌امداد استان، اظهار کرد: امسال سپاه کردستان هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد می‌سازد که این آمار بسیار بالایی است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: همچنین سپاه در طول سال کار‌های زیاد دیگری در حوزه محرومیت‌زدایی روستا‌های محروم انجام می‌دهد که این اقدامات در استان جانمایی و تعریف شده و در راستای پیشرفت و توسعه کردستان است.

 
 
انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار