شما اینجا هستید

سردار غیب پرور در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در استان خراسان رضوی:

گله مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی کنند/انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای حسینی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین  در رزمایش عاشوراییان سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص) در میدان صبحگاه لشکر عملیاتی 5 نصر استان خراسان رضوی گفت: خدا رو شاکریم که در کنار مضجع شریف حضرت رضا (ع) این فرصت نصیب شدتا در کنار بسیجیانی که در پاسداری از انقلاب اسلامی لحظه ای درنگ نکردند، حضور داشته باشیم.

 

 

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور با بیان اینکه امروز اول محرم الحرام آغاز ایام حزن اهل بیت علیهم السلام و قاطبه شیعیان است، افزود: ایام شهادت حضرت سید الشهدا(ع) را تسلیت عرض میکنم و به آستان ملکوتی آن امام معصوم و بزرگوار عرض ادب دارم و از خداوند میخواهیم ما را جزء شیعیان حقیقی حضرت قرار دهد و مملکت اسلامی را در مسیر پیشرفت و تعالی موفق بدارد.

 

 

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای حسینی است، اظهار داشت: حرکت امام حسین (ع) برای همه ما گوشزدی بود که راه رشد  دین خدا میسر باشد ولی دشمن این پیام را نمی خواست برتاباند.

 

 

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: وقتی هوای نفسانی غالب و کانون ثروت و قدرت در جامعه خودنمایی کند می توانند دست به دست هم دهند و تا جایی پیش روند که سبط پیامبر (ص) را به شهادت برسانند. 

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تأکید کرد: همه ائمه معصومین علیهم السلام نور واحد هستند ولی همه در مظلومیت و غربت شهید شدند خدا هم به برکت اسلام ملتی بیدار، امام عظیم الشأن و روحانیت ایران را تفضل فرمود.

 

 

وی با اشاره به اینکه ما نیازی به رستم و اسفندیار نداریم تا زمانی که شهدایی همانند برونسی و شوستری و کاوه داریم؛ ادامه داد: قاطبه ملت ایران دلداده مکتب امام حسین (ع) هستند ولی دشمن تمام قد در برابر انقلاب ایستاد و چه ددمنشی ها و توطئه هایی که علیه ما ایجاد نکرد.

 

 

 سردار غیب پرور با تأکید بر اینکهکام ملت با غیرت رزمندگان حلاوت و شیرینی یافت، گفت: امام ما در جماران تنها با یک حرکت خود گروه گروه انسان های باغیرت دینی می جوشیدند و به میدان جنگ علیه باطل می شتافتند.

 

 

  وی افزود: روسیاهی آنروز از آن دشمنان ماست انان می خواستند چهل سالگی انقلاب محقق نشد ولی امروز شاهد شکوفایی انقلاب در عمر چهل سالگی آن هستیم.

 

 

 سردار غیب پرور با اشاره به اینکه در شرایط اقتصادی فعلی دولت می تواند از ظرفیت های عظیم بسیج در حل مشکلات استفاده کند، عنوان کرد: ما گله مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی کنند ولی مایوس نیستیم.

 

 
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج ادامه داد: زمانی که قرار شد نام رزمایش انتخاب شود ذهن ما سراغ دفاع مقدس رفت آن روزها اعزام بزرگ نیروها از طرف سپاه محمد رسول الله (ص)صورت گرفت لذا خواستیم این رزمایش یاد آن اعزام بزرگ را زنده کند برهمین اساس نام رزمایش را نام پیامبراکرم (ص) نهادیم .

 

 
وی با بیان اینکه ما در پاسداری از انقلاب ذره ای تردید نداریم، اظهار داشت: در این اوضاع سخت فرمانده استان به میان مردم می آید و مشکلات مردم را می شنود هدف ما بر آن است که بتوانیم تا جای ممکن باری از دوش مردم برداریم و تا جای ممکن نقش خودمان را ایفا کنیم .

 

 
این مسئول با تأکید بر اینکه این دوران سخت است ولی می گذرد، تصریح کرد: ما گردنه های خطرناکی را در چهل سال گذشته پشت سر گذاشتیم روزی که گندم در سیاوه نبود ولی همزمان هم جنگ اداره می شد و هم با مدیریت کسورها رفع می شد.

 

 
سردار غیب پرور در ادامه خطاب به ملت شریف ایران گفت: در این شرایط بازوان شما ملت عزیز نباید سست شود، شما بلند مرتبه هستید، معتقد و مومن به انقلاب، قرآن و راه شهدا هستید که در این شرایط نصرت خدا برای چنین ملتی حتمی است.

 

 
وی بیان اینکه هر پیروزی و نصرتی از دل خطر زاییده می شود و میدان های خطر زایشگاه فتح و ظفر است، عنوان کرد: دشمن برای ما خط و نشان نکشد ما آمده ایم در دوران فعلی راه مقدس امام حسین (ع) را با گام های محکم بپیماییم و ایمان داریم انتهای این مسیر طولانی متصل به حکومت حضرت حجت (عج) است لذا محکم باشیم و با زبان امید سخن بگوییم نومیدی در قاموس انقلاب اسلامی زشت است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار