شما اینجا هستید

هرکسی و یا گروهی بخواهد امنیت نظام ایران اسلامی را برهم زند با آن برخورد می‌کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیتالمقدس از کردستان، سردار محمدحسین رجبی  در جلسه آموزش فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج کارمندان، اظهار داشت: سپاه اتاقی که جلسه سران گروهک‌ها در پایگاهی که قبلا متعلق به رژیم بعث و بسیار مستحکم بوده را به طور دقیق مورد هدف قرار داد و این اقتدار نظام را نشان می‌دهد.

 

 

وی اضافه کرد: موشک‌های نقطه زن یک توانایی و امکانی است که امروز مردم ایران خود به آن دست یافته اند، در غیر این صورت کشور‌های دارنده این تکنولوژی، آن را به ایران نمی‌دادند.

 

سردار رجبی افزود: هرکسی و گروهی بخواهد امنیت نظام را برهم زند با آن برخورد می‌کنیم چه گروهکی کوچک چه کشوری همچون آمریکا باشد.

 

 
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اگر در زمان جنگ حضور فعال در جبهه مورد توصیه بود، امروز کمک به دولت و مردم توصیه می‌شود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خطاب به بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات مردم را کم و به پیشبرد روند امور کمک کنیم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان ۴۰ سال توطئه کردند و شکست خوردند اضافه کرد: مطمئن باشید از این گردنه هم مثل گذشته سربلند و پیروز بیرون خواهیم آمد.

 

سردار رجبی اظهار داشت: پایگاه‌های بسیج، فرماندهان پایگاه و بسیجیان باید چاره ساز مشکل مردم در ادارات باشند و چراغ امید مردم در آن دستگاه شوند.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار