شما اینجا هستید

یادواره سرداران و ۱۱۲ شهید مهدیه سنندج برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، یادواره سرداران و 112 شهید مهدیه سنندج شامگاه شنبه با حضور زاکانی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه و فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این شهر برگزار شد.

 

 

در ابتدای این برنامه باشکوه که مزین به حضور خانواده شهدا بود، علی احسان فریدونی شاعر بیجاری در وصف شهدای انقلاب اسلامی شعر سرود.

 

 

معاون امور مذهبی و تشکل‌های دینی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان نیز در این مراسم اظهار داشت: جا دارد از همه کسانی که در برگزاری این یادواره سرداران شهید و 112 شهید مهدیه سنندج ما را همکاری کردند، قدردانی کنم.

 

 

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات در ادامه در وصف رهبر معظم انقلاب شعری سرود و جمع حاضر نیز پس از پایان هر بیت صلواتی ختم می‌کردند.

 

 

شوریده شهر عاشقان خامنه‌ای است، خورشید حریم آسمان خامنه‌ای است

هیهات منه ذله ره توشه ماست، تا نائب صاحب ‌الزمان خامنه‌ ایست

 

 

پس از آن زاکانی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرات شیرینی از دوران دفاع مقدس را بازگو کرد و خطاب به جوانان توصیه کرد که ترویج "فرهنگ دفاع مقدس، ایثار، فداکاری و عاشورایی" رمز پیروزی در برابر دشمنان است.

 

 

در پایان این مراسم با شکوه، فرمانده مردمی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان و نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با یک عکس دسته جمعی جوانان را میهمانی کردند.

 

 

انتهای پیام/

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار