امروز وظیفه ما این است که برای توسعه، عمران و آبادانی این مرز و بوم با همت مضاعف تلاش کنیم.

بهمن مرادنیا در مراسم اجلاسیه یاد یاران که با حضور 800 نفر از فرماندهان، سرداران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سالن سینما بهمن سنندج برگزار شد، با بیان اینکه 22 اردیبهشت یادآور 2 خاطره و رخداد عظیم در استان کردستان است، اظهار داشت: این روز یادآور آزادی شهر سنندج از لوث وجود ضد انقلاب به برکت مجاهدت ها ، ایثار و از خودگذشتگی افرادی است که شاید امروز در میان ما حضور نداشته باشند.

 

وی با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان کردستان در 22 اردیبهشت سال 88 افزود: سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کردستان دیگر خاطره شیرینی است که در این روز بزرگ در اذهان مردم استان کردستان نقش بسته است.

 

استاندار کردستان به استقبال پرشور مردم استان کردستان از رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 88 اشاره نمود و خاطر نشان کرد: در چنین روزی مردم استان کردستان با عشق و شور فراوان در مراسم استقبال از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور یافتند و این سفر پرخیر و برکت همچنان برکات بسیاری را برای استان به همراه داشته است و آثار ارزشمند ان همچنان ادامه دارد و از اعتبارات آن برای توسعه استان استفاده می کنیم.

 

مرادنیا با بیان اینکه سال گذشته 80 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رهبری به کردستان اختصاص یافته و این مهم در سال جاری همچنان ادامه دارد، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات ارزنده و شایانی را در منطقه ارائه داده است اما عمق عقب ماندگی از دوران گذشته به اندازه ای است که جبران آن نیاز به سال ها کار و تلاش مضاعف دارد.

 

وی با بیان اینکه ما باید قدردان خون شهدا باشیم، افزود: شهدا با جانفشانی و با ایثار و از خود گذشتگی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور ما در دست دشمن قرار بگیرد.

 

مرادنیا ادامه داد: امروز نیز این وظیفه ما است که برای توسعه، عمران و آبادانی این مرز و بوم با همت مضاعف تلاش کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران اسلامی و مردم استان کردستان وظایف مسئولین را سنگین تر و خطیرتر می کند افزود: مردم ایران اسلامی برای حفظ کشور و برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی از شیرین ترین سرمایه های خود گذشتند و این وظیفه مسئولین را در برابر انان سنگین تر می کند.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات