شما اینجا هستید

افتتاح ۷ پروژه عمرانی بمناسبت هفته بسیج سازندگی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ شکیبا سلیمی همزمان با آغاز هفته بسیج ساندگی در نشست خبری با خبرنگاران مریوان اظهار کرد: پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه پاسداران در سال ۹۶ با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال انجام و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

 

سرهنگ سلیمی، افزود: احداث ۵ باب خانه برای افراد نیازمند، احداث ۴ دهنه پل، تکمیل و مرمت ۱۲ مدرسه، تعمیر و مرمت ۸ باب منزل افراد محروم و ۶ پروژه راه روستایی از جمله پروژه‌هایی است که توسط بسیج سازندگی سپاه مریوان انجام شده است.

 

سلیمی ادامه داد: احداث ۵ غسالخانه، ۵ پروژه آبرسانی، احداث ۳ زمین ورزشی، احداث ۳۳ سرویس بهداشتی و کمک به احداث ۱۶ مسجد شهرستان مریوان از دیگر پروژه‌های انجام گرفته می‌باشد.

 

وی بیان کرد: هفته بسیج سازندگی از ۱۷ الی ۲۴ ماه جاری است که در این ایام به مناسبت سالروز تأسیس بسیج سازندگی ۷ پروژه در شهرستان مریوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان تصریح کرد: بسیج سازندگی با ماموریت خاص خود در راستای محرومیت زدایی به غیر از افتتاح و احداث پروژه‌های موجود فعالیت‌های زیادی در حوزه محرومیت زدایی در سطح شهرستان را انجام داده است.

 

سرهنگ شکیبا سلیمی عنوان کرد: توزیع یک هزار و ۶۵۰ بسته معیشتی، توزیع ۲۳ سرویس جهیزیه به افراد نیازمند و همچنین توزیع ۲۲۰۰ بسته کیف و لوازم التحریر و ۶۰۰ بسته البسه و پوشاک از دیگر اقداماتی است از سوی بسیج سازندگی سپاه مریوان انجام شده است.

 

سرهنگ سلیمی افزود: قرارگاه پیشرفت وآبادانی سپاه شهرستان مریوان همچنین در راستای محرومیت زدایی در روستا‌های دهستان سرشیو شبکه فاضلاب سه روستا از جمله کولیت، بلکر و قامیشله را انجام داده است.

 

سلیمی با بیان این نکته که تمامی پروژه‌های موجود با درخواست مردم در مناطق محروم و با اولویت بندی همراه با تعامل کامل مردم انجام شده است بیان کرد: احداث شبکه فاضلاب روستا‌های بلکر، کولیت و قامیشله با ۱۹۳۶ متر و ۳۳ منهول از دیگر اقدامات ارزنده قرارگاه پیشرفت وآبادانی و بسیج سازندگی سپاه مریوان است.

 

وی ادامه داد: سپاه پاسداران شهرستان مریوان به صورت ماهیانه اکیپ پزشکی خود را به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این شهرستان اعزام می‌کند تا ضمن مداوای بیماران در زمینه بهداشتی و درمانی خدمات ارزنده‌ای به روستانشینان این شهرستان انجام دهد.

 

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی شهرستان مریوان در طول سال‌های فعالیت کاری خود توانسته است خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه دهد و همین امر نیز باعث شده جلب رضایت مردم شده است.

 

سرهنگ شکیبا سلیمی ادامه داد: بسیج سازندگی شهرستان مریوان بازه مصوبه تا اجرا و بهره برداری از پروژه‌ها را تا حد امکان کوتاه نموده و برای انجام پروژه‌های موجود نهایت سعی و تلاش خود را داشته است تا در کوتاهترین زمان ممکنه بهترین خدمت را به مردم ارائه دهد.

 

سرهنگ سلیمی تصریح کرد: بسیج سازندگی شهرستان مریوان در راستای محرومیت زدایی در این شهرستان پروژه‌های عمرانی، بهداشتی و فرهنگی خود را با تعامل مردم اولویت بندی نموده و با پرداختن به محرومترین مناطق شهرستان این پروژه‌ها را آغاز کرده است.

 

سلیمی با اشاره به این نکته که در سپاه پاسداران و بسیج سازندگی سعی می‌شود تا ضمن شناسایی محرومیت‌ها از ظرفیت شهرستان استفاده بهینه‌ای صورت گیرد، اظهار داشت: سپاه همراه برای ارائه خدمت به مردم جهت رفع محرومیت به دولت کمک می‌کند.

 

وی بیان کرد: بسیج سازندگی توانسته است در انجام فعالیت‌های خود ضمن صرفه جویی در هزینه‌ها از سرمایه کمتر و افزایش بهره وری بیشتری در راستای انجام پروژه‌های موجود اقدام نماید.

 

وی با اشاره با عنوان این نکته که ایجاد همدلی بین مردم و دولت از محور‌های بسیج سازندگی است اظهار کرد: در طول سالجاری در راستای محرومیت زدایی در بخش کمتر توسعه یافته سرشیو مریوان بیش از ۱۲۰ پروژه مطالعه و کارشناسی شده است و این پروژه‌ها با کمک خدای متعال انجام خواهند شد.

 

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان در پایان سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولین ادارات سطح شهرستان در راس آن‌ها از فرماندار محترم و بخشداران عزیز که بسیج سازندگی سپاه شهرستان مریوان را یاری می‌نمایند تشکر و قدردانی نمودند و هم چنین از تلاش‌ها و همدلی مردم عزیز شهرستان مریوان قدردانی کردند و آروزی توفیق و بهروزی را برای همه کسانی که در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و هموطنان خودگام بر می‌دارند نمودند.

 

 
انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار