شما اینجا هستید

مسئول نماینده ولی فقیه سپاه بیت المقدس کردستان:

شهید مطهری از تئوریسين‌ها و نظریه‌پردازهای انقلاب اسلامی بود/ شرکت بیش از 4 هزار نفر در برنامه های عقیدتی سپاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام علیرضا بابا شاهی مسئول نماینده ولی فقیه سپاه بیت المقدس کردستان، در جمع خبرنگاران و رسانه های گروهی استان که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: به خاطر اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی با بار معنویت بود لذا لازمه ی تداوم این انقلاب وجود زیرساخت انقلاب اسلامی است .

 

وی گفت: از 12 ازدیبهشت همزمان با شهادت استاد مطهری الی 18 اردیبهشت به نام هفته ی عقیدتی سیاسی نامگذاری شده است و تئوریسین و نظریه پرداز انقلاب اسلامی شهید مطهری است چرا که انقلاب اسلامی ، الهی و دینی بود لذا به دست عوامل استکبار به شهادت رسید.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی که زاییده ی انقلاب است و حفظ و حراست از دستاوردهای شکل گرفت بر همین اساس 12 ارددیبهشت را روز عقدتی سیاسی نامگذاری کردند تا نسل جوان با افکار این بزرگوار آشنا شوند و این انقلاب هم چون ابتدای کار به روند خود ادامه دهد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی مسلح ولایت فقیه و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه این نهاد انقلابی در بعد معنوی، خودش را مدیون آموزش‌هایی می‌داند که از آثار آیت‌الله مطهری دریافت کرده است افزود: خط فکری و انقلابی سپاه برگرفته از اسلام ناب محمدی بوده و این مهم در آثار شهید مطهری متبلور شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اعلام کرد: در سال 96 بیش از 4 هزار نفر از پرسنل سپاه در برنامه‌های عقیدتی سپاه مشارکت کردند و همچنین 315 خانواده در برنامه های تربیت و تعالی مشهد مقدس و قم حضور داشتند .

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان از توجه به شایستگی‌ها و ارزش‌های پاسداری به عنوان اولویت‌ها نام برد و فراهم‌کردن حضور مؤثر نسل جدید نیروها در سپاه را به عنوان یک فرصت قلمداد کرد که باید تجارب و دستاوردهای انقلابی سپاه به آنان منتقل شود.

 

وی همچنين عملياتی کردن منویات مقام معظم رهبری را از دیگر فعاليت‌های این نهاد برشمرد و ادامه داد: فعاليت در راستای تحقق شعار سال و در سال جاری از جمله فعالیت‌های سپاه خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار