شما اینجا هستید

امام جمعه دهگلان؛

معلم حقیقت طلب و چراخ راه هدایت بشریت است/ سربازان گمنام امام زمان (عج) پاسداران و حافظان ایران اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌ها نماز جمعه امروز دهگلان در مسجد جامع این شهر ضمن تبریک نیمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر (عج) گفت: این روز بزرگ به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نام گذاری شده است و این سربازان گمنام با گذشتن از جان خود امنیت و آسایش رابرای این مملکت به ارمغان آورده اند.

 

امام جمعه دهگلان گفت: فداکاری و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر این سربازان مخلص امام زمان (عج) در کنار نیرو‌های نظامی، ضامن امنیت، آرامش، صلابت و عزت کشور اسلامی است.

 

وی امنیت و آسایش امروز کشور راثمره مجاهدت سربازان جان برکفی است که با همتی بلند از کیان و عزت این سرزمین دفاع می‌کنند تا نکند لحظه‌ای آرامشِ این مرز و بوم دستخوش دسیسه و فتنه‌ای شود.

 

امام جمعه دهگلان با اشاره به نا امنی کشور‌های اطراف ایران اسلامی گفت:امنیت وآسایش مردم و کشور ما به لطف این سربازان گمنام است که حافظ امنیت کشورشان هستند.

 

معلمان چراغ هدایت بشریتند
 

ماموستا محمدی در ادامه خطبه نماز جمعه ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی و هفته معلم، معلم را چراغ راه هدایت بشر دانست و گفت: رسالت معلمان با وجود توطئه‌های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگین از قبل شده است و این قشر در جامعه وظیفه بسیار سنگینی در این راستا برعهده دارند.

 

وی در ادامه گفت: معلمی از شغل‌های بسیار گران بهاست و این قشر باید قدر جایگاه و مقام خود را بدانند و در آگاهی دادن به نسل آینده و آشنایی دانش آموزان با خطر تهاجم فرهنگی تمام سعی وتلاش خودرا به کار بندند.

 

ماموستا محمدی افزود: معلم حقیقت گو و حقیقت طلب چراخ راه هدایت بشریت است و این چراغ نورانی درمسیر کمالات بشری بدست معلم قرارگرفته پس معلم باید به جایگاه و منزلت خودمتوجه شده و جامعه نیز متوجه معلم شود.

 

امام جمعه دهگلان گفت: بی‌تردید تعلیم و تربیت درنظام آموزش و پرورش ما مقدم بر هر امر دیگری است و یک تعلیم و تربیت سازنده نیازمند مشاوران و معلمانی متعهد، متخصص و با تجربه است.

 

ماموستا محمدی با اشاره به تلاش وافر اداره آموزش و پرورش دهگلان گفت: فعالیت مدیریت و آموزش و پرورش شهرستان با تلاش و همت معلمان خستگی ناپذیر شهرستان در استان و کشور از نظر رشد و ارتقاء حرف برای گفتن دارد که این نشانه تلاش بی وقفه معلمان این خطه است.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار