شما اینجا هستید

امامان جمعه کردستان تأکید کردند؛

سربازان گمنام امام زمان (عج) پاسداران و حافظان ایران اسلامی هستند/ اسلام دین برتر است و هرگز شکست نخواهد خورد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه شهر سنندج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان اظهار داشت: امیدواریم خداوند متعال با رحم و کرم بی‌پایانش ما را از بلاهای آسمانی و زمینی حفظ کند.

 

 
وی با بیان اینکه صله‌رحم در اسلام، اهمیت زیادی دارد و آیات و احادیث فراوانی در این زمینه وجود دارد، گفت: خداوند می‌فرماید رحم من به بندگان و مخلوقات از رحم مادر به فرزندان بیشتر است.
 

امام جمعه سنندج با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: ماه رمضان بهترین فرصت برای توبه و پاک‌ شدن گناهان انسان‌ها است و امیدواریم خداوند ما را توفیق دهد که در این ماه رضایت‌مندی حق‌تعالی و بندگان را به‌دست بیاوریم.
 

وی با اشاره به فرموده حضرت رسول اکرم(ص) گفت: کسب تقوای الهی، امانتداری، پرهیز از دروغ و گناهانی که انسان را از خدا دور کند، از دستورات دین مبین اسلام است.

 
ماموستا خدایی افزود: خیانت نکردن در اموال دیگران، غیبت نکردن، و اذیت و آزار نرساندن به همسایگان از جمله وظایف هر انسان مسلمانی است، که باید همواره آن را رعایت کند.

 
امام جمعه سنندج با اشاره به عظمت دین اسلام خاطر نشان کرد: دین اسلام، دین باور و اعتقاد مسلمانان بوده و امیدوارم خداوند این توفیق را به همه ما بدهد که از دستورات خداوند و حضرت رسول‌اکرم(ص) پیروی و از مال حرام دوری کنیم. 

 
معلم حقیقت طلب و چراخ راه هدایت بشریت است/ سربازان گمنام امام زمان (عج) پاسداران و حافظان ایران اسلامی هستند.

 
ماموستا یدالله محمدی در خطبه ها نماز جمعه امروز دهگلان در مسجد جامع این شهر ضمن تبریک نیمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر (عج) گفت: این روز بزرگ به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نام گذاری شده  است و این سربازان گمنام با گذشتن از جان خود امنیت و آسایش رابرای این مملکت به ارمغان آورده اند.
 

امام جمعه دهگلان گفت: فداکاری و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر این سربازان مخلص امام زمان(عج) در کنار نیروهای نظامی، ضامن امنیت، آرامش، صلابت و عزت کشور اسلامی است.

 
وی امنيت و آسايش امروز کشور، ثمره مجاهدت سربازان جان برکفي است که با همتي بلند از کيان و عزت اين سرزمين دفاع مي کنند تا نکند لحظه اي آرامشِ اين مرز و بوم دستخوش دسيسه و فتنه اي شود.
 

امام جمعه دهگلان  با اشاره به نا امنی کشورهای اطراف ایران اسلامی گفت:امنیت وآسایش مردم و کشور ما به لطف این سربازان گمنام است که حافظ امنیت کشورشان هستند.
 

  وی ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی و هفته معلم ، معلم را چراغ راه هدایت بشر دانست و گفت: رسالت معلمان با وجود توطئه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگین از قبل  شده  است و این قشر در جامعه وظیفه بسیار سنگینی در این راستا برعهده دارند.
 

ماموستا محمدی گفت: معلمی از شغل های بسیار گران بهاست و این قشر باید قدر جایگاه و مقام خود را بدانند و در آگاهی دادن به نسل آینده و آشنایی دانش آموزان با خطر تهاجم فرهنگی تمام سعی وتلاش خودرا به کار بندند.

 
وی در ادامه افزود: معلم حقیقت گو و حقیقت طلب چراخ راه هدایت بشریت است و این چراغ نورانی درمسیر کمالات بشری بدست معلم قرارگرفته پس معلم باید به جایگاه و منزلت خودمتوجه شده و جامعه نیز متوجه معلم شود.
 

امام جمعه دهگلان گفت: بی‌تردید تعلیم و تربیت درنظام آموزش و پرورش‌ ما مقدم بر هر امر دیگری است و یک تعلیم و تربیت سازنده نیازمند مشاوران و معلمانی متعهد، متخصص و با تجربه است.

 
 ماموستا محمدی با اشاره به تلاش وافراداره آموزش وپرورش دهگلان گفت: فعالیت مدیریت و آموزش وپرورش شهرستان با تلاش وهمت معلمان خستگی ناپذیر شهرستان در استان و کشور از نظر رشد وارتقاء علمی حرف برای گفتن دارد که این نشانه تلاش بی وقفه معلمان این خطه است.

 
اسلام دین برتر است و هرگز شکست نخواهد خورد

 
ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سقز، اظهار داشت: دشمنان اسلام بدانند که اسلام دین برتر است و هرگز شکست نخواهد خورد.
 

وی با اشاره به اینکه خداوند همواره در راستای تقویت دین اسلام مسلمانان را کمک کرده و خواهد کرد، بیان داشت: خداوند باریتعالی وعده داده است که مسلمانان بر دشمنان پیروز خواهند شد.

 
حسینی از مردم مومن و خداجوی خواست برای شکست دشمنان که وعده الهی است از درگاه خالق هستی دعا کنند.

 
وی در ادامه اظهار داشت: خداوند برای مرد و زن حقوق متقابل قرار داده است و باید زن و مرد به همدیگر احترام بگذارند تا خداوند از آنان راضی باشد.

 
حسینی سپس با بیان اینکه اسلام همیشه مومنین را به احترام به همدیگر سفارش فرموده است، از مردم خواست همواره در جامعه نسبت به هم مهربان و احترام همدیگر را نگه دارند.

 

 
انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار